Kapat

Su Değirmeni (Gerçek Su - Elektrik Aksamlı)


Piyasa Fiyatı :
57,90 TL

% 14 İNDİRİM

Fiyat :
49,90 TL


Su Değirmeni (Gerçek Su - Elektrik Aksamlı) Kayalardan süzülüp gelen gerçek suyun sesi ile rahatlayın. 5 Farklı model seçeneği ile hem dekoratif hem dinlendirici

Bitenekadarcıların evlerini ve ofislerini güzelleştirmeye ve yeni bir hava vermeye aday çok şık çok kaliteli, görenlerin hayran kalacağı görsel güzellikte Su Değirmeni (Gerçek Su - Elektrik Aksamlı).

Gerçek Su ve Elektrik ile Çalışan Su Değirmeni sayesinde suyun dinlendirici ve rahalatıcı sesi sayesinde, günün stresini evinizin konforunda atmış olursunuz.

Benzer Ürün Videosu:

Dekoratif Su Değirmeni, dekorasyonda farklılıktan hoşlananlar, sevdiklerine farklı hediye vermek isteyenler için ayrıcalıklı harika bir hediye alternatifidir.

Kayalardan süzülüp gelen gerçek suyun bir diğer kayaya dökülüşü, oradanda su değirmenine dökülüşüyle çıkardığı doğal su sirkülasyonu sesi sizi streslerinizden alıp sakin bir doğa ortamına taşıyacak. 

Suyun kaldırma kuvvetiyle dönen çatlatma ışık topu led ışıkları ayrı bir şıklık ve bulundukları yere görsel bir şölen sunuyor.

Su Değirmeninin kademeli şalele ve ilave olarak  havuzdan akan suyun döndürdüğü değirmenle doğal su sesini evinizde hissedeceksiniz.

Su Değirmeni, küçük su motoru sayesinde sürekli olarak su döngüsü sağlamaktadır.

Dekoratif Su Değirmenleri kaliteli biblo PVC plastikten üretilmiştir.

12 V elektrikle çalışmaktadır.

Su Değirmeni (Tüm Modeller) Ortalama Ölçüleri: 

  • Uzunluk: 19 cm
  • Genişlik: 13 cm
  • Yükseklik: 26,5 cm
  • Ortalama Ağırlık: 1000 Gram
  • Kablo Uzunluğu: 175 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Su Değirmeni (Gerçek Su - Elektrik Aksamlı)" gönderilecektir.su değirmeni dekoratif su değirmeni elektrikli su değirmeni dekoratif şelale hediyelik su değirmeni


Model 1
Model 2
Model 3
Model 4
Model 5


Su Değirmeni (Gerçek Su - Elektrik Aksamlı) Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
8 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay UFAK AMA OLSUN İŞ GÖRÜYOR FİUATINA GÖRE GAYET İYİ HOŞ DURUYOR DEKOR OLARAK. BEN BEĞENDİM.
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay BU ÜRÜNLERİ DAHA ÖNCE BİZZAT İNCELEDİM. MUTLAKA DA ALACAĞIM İNŞALLAH. FAKAT DAHA BÜYÜKLERİNDEN ARIYORUM. YOK MU? TEMİN EDERSENİZ SEVİNİRİM