Kapat

Sulama Tabancası: 7 Fonksiyonlu Bahçe Sulama Tabancası


Piyasa Fiyatı :
23,90 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
15,90 TL


Sulama Tabancası: 7 Fonksiyonlu Bahçe Sulama Tabancası Ayarlanabilir 7 Farklı Sulama Stili Bahçe Sulama İşlerinizi En Verimli Şekilde Gerçekleştirin

Bitenakadarcılar sıcak yaz günlerinde arabalarını, balkonlarını yıkamak ve bahçelerini, çiçeklerini sulamak için rahatça kullanabilecekleri 7 Fonksiyonlu Bahçe Sulama Tabancası.

Hortum Tabancası ergonomik tasarımı ve ayarlanabilen 7 Fonksiyonlu su püskürtme seçeneğiyle tüm yıkama ve sulama işlemleriniz artık çok rahat ve zahmetsiz.

Gerek bahçe ve çicek sulama işlemlerinde, gerek araba motosiklet yıkama, gerekse balkon, ev, ofis yıkama temizleme işleriniz de ister tazyikli, ister serpme, ister yağmurlama gibi tam 7farklı su akış opsiyonu ile Fonksiyonel Sulama Tabancası ile kolayca yapabileceksiniz.

Çiçekler için yumuşak, bahçe ve araba yollarını temizlenmesi için güçlü bir püskürtme sağlıyor. Bu özelliği sayesinde çiçeklerinizin zarar görmesi engeller.

Sulama ve Yıkama işlemlerinde en iyi yardımcınız olacak su püskürtme tabancası plastik bileşenlerle modern bir tasarıma sahiptir.

Bahçe sulamanın ne kadar keyifli olduğunu denemeyen, bilmeyen yoktur. Suyun rahatlatıcı etkisi ve doğanın güzelliği bize huzur verir.

Evlerinizde, yazlıklarınızda, iş yerlerinizde, bahçelerinizde kullanabileceğiniz çok dayanıklı 7 Fonksiyonlu Özel Sulama Tabancası.

Üstelik paket içerisinde yer alan Hortum Bağlantı Adaptörü ile kolay bağlantı sağlayabileceksiniz.

Bahçe sulama işini en verimli şekilde yapabilmek içinse, sıradan bir hortum ucundansa, fıskiyeli bir hortum başlığı kullanmak daha az suyu daha fazla yere ulaştırmamızı sağlarken, bahçe sulama konusunda her bakımdan daha fazla verimli olabilmemizi sağlar.

Sulama Tabancası Özellikleri:

  • Ayarlanabilir 7 farklı püskürtme fonskiyonu vardır.
  • 1/2 hortum adaptörü ile birliktedir.
  • Tetik kısmında sabitleme pimi vardır.
  • Tutma kısmı elinizi kavrayacak şelikde tasarlanmış ve yumuşak yapıdadır.
  • Baş kısmında bulunan diski çevirerek istediğiniz fonsiyonda su püskürtebilirsiniz.

Sulama Tabancası Rengi:

  • Turuncu

Sulama Tabancası Paket İçeriği:

  • 1 Adet 7 Fonksiyonlu Su Tabancası 
  • 1 Adet Hortum Adaptörü

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "7 Fonksiyonlu Bahçe Sulama Tabancası ve Hortum Adaptörü" gönderilecektir.fıskiye bahçe sulama tazyikli yıkama hortum sulama tabancası 7 fonksiyonlu sulama tabancası


Sulama Tabancası: 7 Fonksiyonlu Bahçe Sulama Tabancası Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!