Kapat

Sürüden Ayrılmak


Fiyat :
19,90 TL


Kitap Okumayı Sevenlere Yeni liderler Yetiştirmek İsteyenler İçin Yazıldı

Kişisel Gelişim kitaplarıyla arası iyi olan Bitenekadarcılar için ... 

Sürüden Ayrılmak inovasyonu şirket kültürü haline getiren bir lider olmak ve şirketini kararlı adımlarla geleceğe taşıyacak yeni liderler yetiştirmek isteyenler için yazıldı.
 
Büyümenin ve hissedarlar için değer yaratmanın anahtarı, işin her adımında inovasyon yaratmak ve kültürün bir parçası haline getirmektir. Peki bunu nasıl gerçekleştiririz? 
 
Liderlikle. Elbette ki bu kurum kültürünü ve inovasyon süreçlerini birleştirerek güçlü ve kendi kendine yetebilen bir model oluşturma vizyonuna ve sorumluluğuna sahip bir lider gerektirir.
 
Böyle bir lideri olmayan şirkette sürdürülebilir bir büyümeden söz etmek zordur. Sürüden Ayrılmak böyle bir lider olmak ve şirketini kararlı adımlarla geleceğe taşıyacak yeni liderler yetiştirmek isteyenler için yazıldı.
 
İnovasyon liderliği alanının öncülerinden olan Bilal Kaafarani ve Jane Stevenson, sektördeki diğer kuruluşların oluşturduğu inovasyon alanında sürüden ayrılmaya yönelik, tüm çalışanlarınızı, teknolojilerinizi ve kaynaklarınızı kullanarak yaratabileceğiniz basit ama güçlü bir model sunuyorlar. 
 
"Bu kitapla inovasyon, uygulama kolaylığı sunan bir yapıya kavuşuyor. Kesinlikle okumalısınız."
Angela Ahrendts, Burberry İcra Kurulu Başkanı
 
"Harika bir kitap! Sürüden Ayrılmak inovasyonu ustalıkla tanımlıyor ve büyüme açısından doğru kültürün yaratılmasında inovasyonun kritik rolünü belirliyor."
Marco Jesi, Limoni Profumerie S.P.A. Yönetim Kurulu Başkanı
 
"Kaafarani ile Stevenson geleneksel düşünce tarzında 'sürüden ayrılarak' inovasyona bakışımızı sonsuza dek değiştirecek güçlü bir tez yaratmayı başarmışlar."
JUDITH GLASER, Benchmark Communications Inc. CEO'su.
 
Yazar: J. Stevenson / Bilal Kaafarani
 
Sayfa Sayısı: 229
 
Dili: Türkçe
 
Yayınevi: Doğan Kitap
 
Çevirmen:Yeşim Seber
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Sürüden Ayrılmak Kitabından  1 Adet Gönderilecektir.

 Sürüden Ayrılmak Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!