Kapat

Susuz El Temizleme Jeli (4 Adet)


Fiyat :
5,90 TL


(Su ve Havlu Gerektirmez) Elleriniz için tam hijyen! Bulaşıcı hastalıkları uzak tutun!

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcılar heryerde hatta en zor ve olumsuz şartlarda bile kolayca ellerini dezenfekte edebilsinler, bulaşıcı hastalıklara maruz kalmasınlar diye!

Üstelik elde leke yağ iz bırkmadan hijyen sağlar ve nemledirici özelliği sayesinde ellerinizi yumuşatır! 

4.20*2.75 cm*1.25 cm

Anti Bakteriyel El temizleme jeli. 100ml

Ele yapışmaz, çabuk kuruyan özel formülü sayesinde suya ve havluya gerek kalmadan hijyen sağlar. İçerdiği nemlendirici ile elleri yumuşatır.

Aloe Vera - Yosun Özlü iki tipi bulunmakta ve yapacağınız alışveirşte karışık gönderilecektir.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  12
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Susuz El Temizleme Jeli (4 Adet) Yorumları Tüm Yorumlar (5)
79 sipariş | 41 yorum | Yorum Detay Boyutlar 4.20 X 2.75 baya küçük galiba bu jell kutusu ?
16 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay @Sn borayz uzman değilim o yüzden soruyorum. virüsle bakteri arasındaki farklar nelerdir. bu durumda sabun da virüs öldürmüyor denilebilir mi?

bu arada bitenekadar da 4 tanesi 5.90 tl . galiba siz 1 tanesi sandığınız için piyasadan pahalı demişiniz. ha cazip kargo fiyatı dışında öyle büyük fırsat sayılmaz orası ayrı.
70 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay Sayın OmerTA Bu ürün antibakteriyeldir, viruse karşı herhangi bir koruması olmaz (pisayadaki diğer markalarda da durum aynıdır).
Bu arada bitenekadar ilk defa pahallı kaldı, ürün piyasada tanesi 1.5 TL.den satılmakta...
33 sipariş | 17 yorum | Yorum Detay güzel askerde kullanırdık. kullanışlı. çantada , arabada , ofiste el altında bir tane bulunması faydalı.
10 sipariş | 39 yorum | Yorum Detay domuz gribine karsi etkili mi? havadan degil ellerin temasindan geciyormus. %99 bakteriyi oldurur diyor. domuz giribi virusunu oldurmezde domuz gribi olursam yakaniza yapisirim :)