Kapat

GRID-IT Tablet PC + iPad Taşıma Kılıfı + Organizer + Çanta


Piyasa Fiyatı :
66,90 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
46,90 TL


GRID-IT Tablet PC + iPad Taşıma Kılıfı + Organizer + Çanta iPad - iPad Mini, Tablet Bilgisayarlar (7' - 10') Uyumlu Üstelik Su Geçirmez Ruuber Kılıf Yapısı

iPad ve tablet bilgisayarlarınızı korumak, aynı zamanda tüm bilgisayar aksesuarlarınızı ve daha fazlasını yanınızda taşımanızı sağlayan GRID-IT Tablet PC + iPad Taşıma Kılıfı + Organizer + Çanta.

GRID-IT Tablet Organizer Çanta Kılıfı her şeyiyle düşünülmüş tam bir organizerdir. Tablet PC niz veya iPad iniz için bir kılıf, üstelik su geçirmez yapıda, tüm tablet aksesuarlarını dağınıklığa son vererek taşımanızı sağlayan bir organizer, kolayca taşıyabileceğiniz bir çanta. Tüm bu özellikleri oldukça kullanışlı pratik ve ergonomiktir. 

Yanınızda taşımamız gereken tüm bilgisayar ve kişisel aksesuarlarınızı çok şık bir şekilde organize ederek tek bir çantada toplayan muhteşem Tablet PC - iPad Taşıma Kılıfı - Organizer.

Şarj aleti, telefon, gözlük, saat, mp3, fotoğraf makinesi, kulaklık, cüzdan... vb. gibi onlarca şey için ayrı ayrı çanta taşımanıza gerek kalmayacak.

Çok gözlü olarak özel olarak dizayn edilen bu iPad - Tablet organizeri ile seyahat sırasında da ihtiyacınız olan önemli eşyalar artık hızlı ve kolay bir şekilde elinizin altında olacak.

Tablet PC aksesuarlarınızı, Apple iPad aksesuarları nızı taşıma kılıfı çantanızda kolayca düzenleyin. 

Tablet bilgisayarınız için ihtiyacınız olan her şey her zaman elinizin altında.

Tüm Apple cihazlar (iPad - iPad Mini), Tablet Bilgisayarlar (7' - 10') için uygun ve uyumludur.

iPad - Tablet taşıma çantasının iç tarafı tüm aksesuarlarınız için farklı ölçülerde lastiklerle ayrılmıştır. Dış tarafındaki 24cmx3,5cm sağlam cırt bant yapısı sayesinde tüm eşyalarınız, dökülmez, etrafa saçılmaz.

iPad - Tablet taşıma kılıfı su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklı neopren malzemeden üretilmiştir. Uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Katlamalı yapısı sayesinde, katlandığında çok yer kaplamaz.

Tabletinizi taşırken ekstra çanta taşıma derdine son. 

Çok gözlü organizer yapısı sayesinde cüzdanınızı, tablet şarj kablosunu, harici şarj bataryasını, şarj adaptörlerini, kulaklık ve data transfer kablolarınızı... kolayca tek bir çanta içine, düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Renk: Siyah

iPad - Tablet Organizer + Taşıma Kılıfı Ölçüleri:

  • 28 cm x 23 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "iPad - Tablet Organizer + Taşıma Kılıfı" gönderilecektir.

 ipad koruma tablet çantası ipad çanta grid-it tablet pc + ipad taşıma kılıfı + organizer + çanta tablet organizer tablet pc kılıfı


GRID-IT Tablet PC + iPad Taşıma Kılıfı + Organizer + Çanta Yorumları Tüm Yorumlar (2)
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba ,
GRID-IT Tablet PC + iPad Taşıma Kılıfı + Organizer + Çanta ürününde askı bölümü bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.
55 sipariş | 21 yorum | Yorum Detay Omuz askısı var mı? Ya da askı takılacak herhangi bir bölümü... ?