Kapat

Tablet Standı: Dark 5 Kademeli Yatay Dikey Stand


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Tablet Standı: Dark 5 Kademeli Yatay Dikey Stand Farklı Boyutlarda Tabletler ile Tam Uyumlu Tasarım

Dark, hayatımızın bir parçası olan tabletleri masa üzerinde sizin için en uygun açıda konumlandırmanız için 5 kademe yükseklik ayarlı tablet standını geliştirdi. 

Kauçuk tutucuları, yatay veya dikey konumlandırma özelliği ile marka bağımsız olarak 7"-10.1" boyutlarındaki tabletinizi masanızda dilediğinizce kullanabileceksiniz.

Katlanabilir yapısı ile standınızı her an yanınızda taşıyabileceksiniz.

Dark tablet standı 7"'ten başlayarak 8", 9", 9.7", 10.1" tabletler ile uyumlu olarak tasarlanmıştır, marka ve model, kalın veya ince tüm tabletler ile uyumludur.
 

İnternette gezinirken, film izlerken, mail okurken, müzik dinlerken, oyun oynarken tabletinizi 5 kademeden dilediğinizde konumlandırın, tabletinizi tutmadan rahatça uzun saatler kullanın. 

Dark tablet standı tüm boyutlardaki tabletler ile her açıda güvenli bir duruş sağlar.
 

En iyi kullanım imkanını sağlamak için tabletinizi Dark tablet standı üzerinde yatay veya dikey konumlandırabilirsiniz. 

Özenle hesaplanmış açıları ile tabletinizi ister yatay klavye duruşunda internette gezinirken veya film izlerken; isterseniz dikey konumda kitap okurken veya oyun oynarken elinizde tutmadan kullanabileceksiniz.  

Farklı kalınlıklardaki tabletinizin stant üzerinde sıkı bir biçimde tutunması için alt noktada yer alan özel kauçuk destekler ile tabletinizi her açıda stabil bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dark tablet standının altında yer alan kauçuklar masaya tam tutunur, tablet üzerindeyken hareket etmez. Mesaj yazarken veya internette gezinirken çok rahat edeceksiniz.

65gr ağırlığındaki Dark tablet standı katlandığında sadece 12mm yüksekliğindedir. 

Ultra portatif yapısı sayesinde yanınızda ve çantanızda kolayca taşıyabilir, her yerde tabletinizi tutmadan kullanma keyfini yaşayabilirsiniz.  

Dark tablet standı özellikle plastik malzemede daha kaliteli hammadde kullanan ve yüksek üretim kalitesine sahip Malezya'da üretilmiştir. Uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.tablet tutucu tablet standı ayarlanabilir tablet standı dark tablet standı


Tablet Standı: Dark 5 Kademeli Yatay Dikey Stand Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!