Kapat

Tanrıça - Aimee Carter


Piyasa Fiyatı :
15,00 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Kitap Sevenler İçin Tanrıça - Aimée Carter

Kitap seven bitenekadarcılar için, Tanrıça - Aimée Carter.

“Büyüleyici ve kendini zorla okutan bu kitap, klasik mitler ve modern hikâyeciliği eğlenceli ve tuhaf bir dille yeniden şekillendiriyor. Genç kızlar için muhteşem bir hikâye.”
 
Teste tabi tutulan her kız öldü. Şimdi Kate’in sırası. 
 
Kate’in hayatı, en başından beri yalnızca kendisi ve annesinden ibaret olmuştur ancak şimdi annesi ölmek üzeredir. Peki ya son isteği? Çocukluğunu geçirdiği eve geri dönmek. Bu nedenle Kate bir yandan annesinin sonbaharı çıkaramayacağından endişelenirken, diğer yandan da hiçbir arkadaşı ya da akrabası olmayan bir yerde yeni bir okula başlayacaktır.
 
Sonra Henry ile tanışır. Karanlık, ıstırap dolu ve büyüleyici biri olan Henry, Ölüler Diyarı tanrısı Hades olduğu iddiasındadır. Üstelik, bir anlaşma yapmanın karşılığında, tabi tutulacağı testi geçene kadar Kate’in annesini hayatta tutacaktır.
 
Kate, Henry’nin çıldırmış olduğundan emindir. Ta ki ölü bir kızı hayata döndürdüğüne tanık olana kadar. Artık annesinin hayatını kurtarmak gözüne delicesine mümkün görünmektedir. 
 
Testleri geçmeyi başardığı takdirde Henry’nin gelecekteki eşi ve bir tanrıça olacaktır.
Fakat başarısız olursa...
 

Kitabın Adı: Tanrıça

Yazarın Adı: Aimée Carter 

Orijinal Adı: The Goddess Test 

Çeviri: Gökçe Çiçek 

Editör: Merve Süzer

Kapak Tasarım: Selim Büyükgüner

Tür: Fantastik

Ebat: 135 X 210

Sayfa Sayısı: 319

Barkod: 9786055358082

Baskı: Haziran, 2012

Isbn 978-605-5358-08-2

 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet "Tanrıça"  Aimée Carter kitabı gönderilecektir.

 tanrıça tanrıça aimee tanrıça aimee carter roman


Tanrıça - Aimee Carter Yorumları Tüm Yorumlar (2)
0 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay ettiği değer verilirse gerçekten Jamesin dediği gibi 10luk hatta Katein dediği gibi 12lik bir kitap.. Orta kısımlarda hikaye biraz yavaşla da kesinlikle sıkmadı. Sanki onca sayfayı okuyan ben değildim. Yazarın dili akıcıydı. Konu yunan mitolojisiyle güzel harmanlanmıştı... Tahmin etmediğim kişiler tanrı veya tanrıça çıktı... Güzel bir seri olacağı muhakkak. Devamını sabırsızlıkla bekleyeceğim
0 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Fantastik olarak okuduğum en güzel mitolojik kitap. Ephesus'un fantastiklerini çok seviyorum