Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

TARGUS: Özgür Genç Laptop Askılı Çanta


Fiyat :
29.90 TL


TARGUS: FREE SPIRIT LAPTOP ASKILI ÇANTA!

Özellikle gençler ve kendini genç hissedenler için özel olarak tasarlanmış, çok fonksiyonlu laptop çantası!

Targus Tbm00301EU Notebook Çantası 15'-15.4' Detay:
Kapasite – Özel koruma pedli laptop bölümü (15.4’ e kadar)
Tasarım –  Çok şık, Ulak tipi tasarım, genç ve kendini genç hisseden özgür yüreklere hitap eden, çok özel renk
kombinasyonu.
Organizasyon– Gündelik malzemelerinizi koymanız için dış cep, Mp3 çalar ve kulaklık koymak için özel iç bölüm. İçerisinde çıkarılabilir  aksesuarlık el çantası, kalemlik ve cep telefonluk bölümleri
Genişleme –  Genişleyebilir dosya bölümü okulda ve işte kullandığınız tüm kağıtları ve dosyaları alacak biçimde özel olarak tasarlanmış.
Tercume: Bitenekadar (c) 
 
Teknik Ozellikler:
Tip : Nylon
Ağırlık : 1.1 Kg.
Dış Boyut : 34x42x12 cm
Ekran : 15'/15.4'
İç Boyut : 33x30x5 cm.
Renk : Yeşil/Bej
Askı Kulp Dahildir.
Üretici Linki:

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 2
Ürün sevkiyatı 28 Nisan 2008  Pazartesi günü yapılacaktır.TARGUS: Özgür Genç Laptop Askılı Çanta Yorumları Tüm Yorumlar (7)
34 sipariş | 26 yorum | Yorum Detay :( sevgili bitene kadar. ya abijim :D bence bir gün stok temizleme günü yapın da papirüs mapirüs ne varsa hepsini ayrı saat dilimlerinde satışa çıkarım ya da toptan ayrı ayrı satışa çıkarım aynı gün içinde alan alsın alamayan sağ kalsın.

bu arada yazıcam unutuyorum belonni marka saatler çin işi japon işi kısaca kötü :( verdiğim paraya üzüldüm.
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay @altuğ.ilerci @altuğ.ilerci
Renk : Yeşil/Bej
olarak 2 renk belirtilmiş yukarıda. İyi günler.
3 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay tecrübelerinizi paylaşınız arkadaşlar... evet gerçekten almış olan varsa paylaşabilirse ona göre alalım ya da almayalım fikir edinelim? ayrıca başka rengi mevcut mu acaba?
38 sipariş | 117 yorum | Yorum Detay komunist cantasi :) onceki alanlar nasildir? 3 ay falan once yine satilmisti yine soylemistim biz buna odtude ogrenciyken komunist canta tipi derdik, hani bir yerde entellik sembolu idi. zaman geldi bu canta bile laptop cantasina donustu. resimleri tam urunu anlatiyormu emin degilim zira ingiltere fiyata 38 euro yani 80 ytl (kdv haric). var bunda bi is. daha onceki satistan alanlardan memnun olup olmadigini yazabilecek var ise cok faydali olur. turkiyede su anda stokta gorumuor hicbir firmada ama eski fiyatlari 45 -60 ytl arasi.
3 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Sırt Çantası olsa daha iyi olurdu Laptop için siyah renk sırt çantasına ihtiyacım var.