Kapat

TAŞ DEĞİRMEN ÇİFTE KAVRULMUŞ TAHİN 1kg - Ücretsiz Kargo

Satıcı: ayseanapazari

Fiyat :
31,25 TL


Ürün Stokta! Şimdi sipariş verin, en geç yarın kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

Yüzde yüz Yerli susam, taş değirmen ve katkısızdır

Ev Yapımı Özelliğinde Yörük Diyarlarının Yerli Susamlarından Taş Baskı Doğal Tahin

tahin üretimi için Yörük Diyarlarının (Akdeniz Bölgesi) yetiştirilen yerli susamlar kullanılıyor. Susamlar önce büyük havuzlarda yıkanıp süzülüyor. Sonra değirmenin içindeki fırında, odun ateşinde büyük bir ustalıkla kavruluyor. Susamlar tam tavına geldiğinde taş değirmeninde ezilerek tahin elde ediliyor. 

   

Odun ateşinde kavrulan susamların lezzeti, Tahin’in en büyük farkı. Çifte Kavrulmuş olduğu için bu tahini pekmezle birlikte veya sade olarak tüketebilirsiniz. Tahinimiz yerli tohumdan üretilen susamlardan elde edilmiştir.

Kalsiyum açısından oldukça zengin bir besin olan Su Değirmeni Tam Tahin, yüksek miktarda B1 ve E vitaminleri, magnezyum, çinko, lif, fosfor ve demir içeriyor.

Ürünümüz net 850 gr olup, dökülmeye karşı garantili gönderilir.

    

 

AYŞE ANA ÜRÜNLERİ olarak kendimizi anlatmak istesek ''İyi niyetliyiz'' sözü sanırım bizi anlatır. 

Kendimizi övme gibi bir çabamız yok ama bugüne kadar müşterilerimiz ile sorun yaşamayınca kendimiz için böyle diyebiliyoruz. Sattığımız ürünlerin ev yapımı tadında olmasına çok özen gösteriyoruz. Toros eteklerine kadar uzanan Beşkaza Yaylalarından ürünlerimizi temin ediyoruz. 

Yörük annelerimizin mis gibi ürünlerini size gönderiyoruz. Bizlerde çocuklarımızla evde aynı ürünleri yiyoruz. Yani kendimizin yemeyeceği ilaçlı, katkılı falan ürünleri asla satmayız. Müşterilerimizle aramızda öyle duvarlar falan örmeyiz. Soğuk müşteri hizmetleriyle, bilgisayar ses kayıtlarıyla falan uğraşmazsınız. O formu doldur bu evrağı faksla gibi prosedürlerimiz yoktur. Tek bildiğimiz prosedür sizin bize ulaşmanızdır. (0541 344 4848)

Gönderdiğimiz ürünlerimizde damak tadınızı yakalayamadıysak arayıp beğenmediğinizi söylemeniz yeterlidir. Bütün kolaylığı sağlayarak ücretinizi geri öderiz. Asla zorluk çıkarmayız.Kargolar çok sık olmasa da bazen yolda zarar görebiliyor. 

Yine sıkıntılı bir ürün geldiyse arayıp belirtiniz, yenisini hemen ücretsiz gönderelim. Sizi kargo tutanaklarıyla falan uğraştırmayız. Yani bunun gibi bir çok nedenden bizi tercih edebilirsiniz. Bilinki iyi niyetli bir mağazadasınız :)  

TAŞ DEĞİRMEN ÇİFTE KAVRULMUŞ TAHİN 1kg - Ücretsiz Kargo Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!