Kapat

TAŞ DEĞİRMEN ÇİFTE KAVRULMUŞ TAHİN 2kg - Ücretsiz Kargo

Satıcı: ayseanapazari

Piyasa Fiyatı :
49,00 TL

% 5 İNDİRİM

Fiyat :
46,50 TL


Ürün Stokta! Saat 14.00 a kadar sipariş verin, hemen bugün kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

Taş Değirmende, yerli susamdan yapılan çifte kavrulmuş tahindir

Ev Yapımı Özelliğinde Yörük Diyarlarının Yerli Susamlarından Taş Baskı Doğal Tahin
tahin üretimi için Yörük Diyarlarının (Akdeniz Bölgesi) yetiştirilen yerli susamlar kullanılıyor. Susamlar önce büyük havuzlarda yıkanıp süzülüyor. Sonra değirmenin içindeki fırında, odun ateşinde büyük bir ustalıkla kavruluyor. Susamlar tam tavına geldiğinde taş değirmeninde ezilerek tahin elde ediliyor. 

   

Odun ateşinde kavrulan susamların lezzeti, Tahin’in en büyük farkı. Çifte Kavrulmuş olduğu için bu tahini pekmezle birlikte veya sade olarak tüketebilirsiniz. Tahinimiz yerli tohumdan üretilen susamlardan elde edilmiştir.

Kalsiyum açısından oldukça zengin bir besin olan Su Değirmeni Tam Tahin, yüksek miktarda B1 ve E vitaminleri, magnezyum, çinko, lif, fosfor ve demir içeriyor.

Şuan AYŞE ANA MARKET Ürünündesiniz. Mağazamız içerisinde ayrıca yörük diyarlarının ev yapımı doğal ürünleri de bulunmaktadır. Diğer ürünlerimizi incelemeyi sakın unutmayın.

 AYŞE ANA ÜRÜNLERİ olarak kendimizi anlatmak istesek ''İyi niyetliyiz'' sözü sanırım bizi anlatır.

 Kendimizi övme gibi bir çabamız yok ama bugüne kadar müşterilerimiz ile sorun yaşamayınca kendimiz için böyle diyebiliyoruz. Sattığımız ürünlerin kaliteli ve uygun fiyatlı olmasına çok özen gösteriyoruz.

 Bizlerde çocuklarımızla evde aynı ürünleri yiyor ve kullanıyoruz. Yani kendimizin kullanmayacağı ürünleri asla satmayız. 

 Ayşe Ana'da zaten bize çok kızar. Ayşe Ana demişken o bizim yol gösterici annemiz. Ürünlerimiz konusunda hep fikirlerini paylaşır. Onay almadan size gönderemeyiz.  

Müşterilerimizle aramızda öyle duvarlar falan örmeyiz. Soğuk müşteri hizmetleriyle, bilgisayar ses kayıtlarıyla falan uğraşmazsınız. O formu doldur bu evrağı faksla gibi prosedürlerimiz yoktur. Tek bildiğimiz prosedür sizin bize ulaşmanızdır. (0541 344 4848)

Kargolar çok sık olmasa da bazen yolda zarar görebiliyor. Yine sıkıntılı bir ürün geldiyse arayıp belirtiniz, yenisini hemen ücretsiz gönderelim. Yani bunun gibi bir çok nedenden bizi tercih edebilirsiniz. Bilinki iyi niyetli bir mağazadasınız :)TAŞ DEĞİRMEN ÇİFTE KAVRULMUŞ TAHİN 2kg - Ücretsiz Kargo Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!