Kapat

Tasarruf Ampullü Işıldak (Tam Aydınlatma)


Fiyat :
19,90 TL


360 Derece Aydınlatma!
Standart Tasarruf Ampulu ile Çalışabilme!

Odalarınız ışıl ışıl tam bir aydınlatmaya kavuşsun ve elektrik kesildiğini hiç hissetmeyin diye!

Şimdiye kadar hep LED'li ışıldaklara yer vermiştik.

Bu sefer normal tasarruf Ampulu kullanan, çok yeni ve şık bir model, yine Bitenekadacılar karanlıkta kalmasınlar diye sunulmakta!

Üstelik normal duy başlıklı (E27) ve piysada satılan tasarruf ampulleri ile kullanılabilme özelliği.

 

Panther PT-5920 Şarjlı Kamp Lambası

Normal Standart E27 Duylu Tasarruflu Ampul ile çalışma
6 Volt 4 Ahm. Akü
220 V şarj kablosu pakete dahil

Yanma Süreleri (tarruf ampul W a göre):

9-11  W Ampul ile 4 saat
11-20 W Ampul ile 3 saat
20-26 W Ampul ile 2 saat

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 4 Temmuz 2008 Cuma günü verilecektir. Tasarruf Ampullü Işıldak (Tam Aydınlatma) Yorumları Tüm Yorumlar (12)
13 sipariş | 298 yorum | Yorum Detay kargo Nexium arkadaş sen ürünü alırken kargo ücretini senden peşin alıyorlar. Ekstra bi ücret talep etmemeleri lazım. Bu konu ile görüşme yap bence.. Ama ürün alırken kargo ücreti ne kadar idi. Tüm Türkiye'ye 3.00 YTL mi yoksa sadece İstanbul içinmi 3.00 YTL idi.
117 sipariş | 64 yorum | Yorum Detay fiyat doğru mu. benim anladığım bu ürün normal 220 voltluk tasarruf ampulü ile yanabildiğine göre içerisinde doğru akımı alternatife çeviren bir invertör olması lazım. yine benim bildiğim invertörler tek başına 30 ytl ve üstüne satılıyor. ya bu ürün gerçekten beleş ya da bu işte bir iş var ya da ben bu işten hiç anlamıyorum.
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay ipodla sorun yasayan arkadaslar ben hem normal ipod u hem nano yu sorunsuz sarj ediyorum ayni cihazla. icinden cikan kablolari kullanmaya calisiyor ol mayasiniz, zira onlar diger piyasa mp3 lerine uyumlu. ipod larin beraberinde gelen ve itunes e de baglamak uzere kullanilan usb uclu kabloyu bu cihaza sokup diger ucuna ipoda takinca sorun yok bu taraflarda.
15 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay sarj aleti Tüm Ipod ve Mp3 Çalarlar ve tüm diğer USB den çalışan-şarj olan cihazlar için 220 V Adaptör! tüm ipodlar içerisine ipod touch girmior heralde, ipodlarla uyumlu yazısına kanıp aldatıldık resmen, iki tane aldık üstelik.. kesinlikle çalışmıoyr, sarj etmiyor.. çok ayıp bişiy bu ya..
56 sipariş | 33 yorum | Yorum Detay Işıldak görünce dayanamıyorum :) Her nekadar daha önce verilen Panther Kamp Lambası kadar kaliteli görünmese de, aldık bakalım, inşallah kaliteli çıkar.