Kapat

Taşınabilir Şifreli Seyahat Kasası


Fiyat :
42,90 TL


Plajda piknikte heryerde en değerli eşyalarınızı korur!

Bitenekadarcılar değerli eşyalarını en olanaksız koşullarda bile güvenle muhafaza edebilsinler diye!

İster plajda, piknikte, kampda, dağda, ister evde ve ofiste en kıymetli eşyalarınızı güvenlik altına almanın en pratik ve kaliteli yöntemi!

Hem paranızı, hem yüzlerce liraya aldığınız kıymetli eşyalarınızı ve cüzdanlarınızı pratik biçimde korumaya alır!

Sıkılaştırılmış Polikarbondan üretilmiştir. İçerisi, darbelere karşı koruma amacıyla yumuşak elastan madde ile kaplanmıştır.

Ölçüler:
Boy = 15 cm,
En = 15 cm,
Yükseklik = 4 cm
Çelik tel = 17 cm

TEK renk Siyah!

Taşınabilir Seyahat Kasası (TSK)

Kullanışlı ve ergonomik tasarımı ile; evde, işte-ofiste, seyahat ederken ihtiyaç duyduğunuz her yerde değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Sabit cisimlere monte edilmesini sağlayan çelik teli ve dört haneli şifreleme sistemi ile yüksek güvenlik sağlayarak, kullanışlı çözümler üretmenize yardımcı olur.

Evde, işte-ofiste, seyahatte, kısacası ihtiyaç duyduğunuz her yerde kolaylıkla taşıyıp kullanabilirsiniz. Oldukça hafif ve dayanıklıdır. Ergonomik yapısı ile eşyalarınızı güven içerisinde korumanızı sağlayarak, pratik çözümler üretmenize yardımcı olur.

Evde… Karıştırılmasını istemediğiniz cüzdan, pasaport, evrak, anahtar gibi önemli eşyalarınızı korumanızı ve saklamanızı sağlar,

İşte–Ofiste… Günlük olarak kullandığınız cüzdan, anahtar, telefon gibi önemli eşyalarınızı güven içerisinde ofisinizde bırakmanızı sağlayan bir yardımcıdır. Sabit bir cisme monte edilme özelliği ile (sandalye kolu, masa bacağı vb.) açık ofis ortamında çalışanlar için pratik bir çözüm aracıdır. TSK ile odanızın kapısını sürekli olarak kilitli tutmak zorunda kalmazsınız…

Seyahatte… Sık seyahat edenlerin vazgeçilmezi olacak… Havalimanında, cafede, denize–havuza girerken kısacası değerli eşyalarınızı koyacağınız güvenli bir yer aradığınızda, kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 24 Mayıs 2010 Pazartesi günü verilecektir.
 

KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Taşınabilir Şifreli Seyahat Kasası Yorumları Tüm Yorumlar (1)
141 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay Malzeme Ürünün gövde kısmının hangi malzemeden olduğunu (plastik, çelik, fiber v.s.) ve toplam ağırlığını öğrenebilir miyim?