Kapat

Taşırmaz Silikon Tencere Kapağı


Piyasa Fiyatı :
18,90 TL

% 37 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Yemeklerinizden taşan sıvı veya damlaların dışarıya akmasını önleyen ve yemeklerinizi buharda pişirme imkanı sağlayan Taşırmaz Silikon Tencere Kapağı.

Pişirdiğiniz yemeklerin taşmasını önleyecek ve fırında dahil rahatlıkla kullanabileceğiniz Taşırmaz Silikon Tencere Kapağı.

Yemek yaparken mutfaklarınızda en büyük yardımcılarından biri olacak tencere kapağı kullanışlı ve pratik yönü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Yemeklerinizin taşmasına veya damlamasına engel olacak şekilde üretilmiştir ve mutfağınızın tertemiz kalmasına yardımcı olacaktır :)

Yapacağınız tek şey silikon kapağı tencerenin üstüne yerleştirmek. Zahmetsiz bir şekilde yemeğinizin piştiğini görebilirsiniz.

Tencere kapağının en önemli özelliğinden biri de yiyeceklerinizi buharda pişirme imkanı sağlamasıdır.

Yiyeceklerinizi buharda pişirerek en sağlıklı yemekler elde edebilirsiniz.

Tüm tencerelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz taşırmaz silikon tencere kapağını mikro dalgada veya fırında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Taşan yemeklerinizde çıkan köpük veya sıvıları kolayca haznesine hapseden yapıya sahiptir.

Kızartma yaparken kızgın yağdan çıkan damlaları önler ve vücudunuza gelebilecek tehlikeli aşırı sıcak sıvıları bünyesinde tutar.

Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir.

NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

Tencere Kapağı Ölçüsü:

  • Çap: 29 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Taşırmaz Silikon Tencere Kapağı " gönderilecektir.silikon tencere kapağı taşırmaz silikon tencere kapağı tencere kapağı


Taşırmaz Silikon Tencere Kapağı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!