Kapat

Temiz ve Uzun Ömürlü Bilgisayarlar için Kompresör!


Fiyat :
22.50 TL


S-link SL-BL600 600W KOMPRESÖR BİLGİSAYARINIZIN TOZUNU ATAR.

Bitenekadarcıların onca para ödeyip aldıkları laptopları ve desktopları yıllarca temiz ve sessiz biçimde çalışsın diye.

Hem soğutma fanları hem de diğer parçaların temizliği için birebir!

Üstelik klayyenizi derinliklerini temizlemenin en iyi yolu!

Çok özel ve kullanışlı bir ürün; tozu, partikülleri söker atar!

   Özellikler:

  • Gerçek 600W Hız ayarlı kompresör
  • Küçük ve hafif olduğundan kullanımında operatör yorgunluğu olmaz.
  • Güçlü motoru, büyük rüzgar basıncı ve hacmi oluşturarak iki kat çalışma verimliliği sağlar.
  • Güvenlik ve kolaylık için iki kat izole edilmiştir.

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Ürün kargoya 13 Mayıs 2008 Salı günü  verilecektir.Temiz ve Uzun Ömürlü Bilgisayarlar için Kompresör! Yorumları Tüm Yorumlar (16)
58 sipariş | 119 yorum | Yorum Detay -----------(@ Lazım ama ?? Şu patlama olayları olmasa kesin alacaktım lazım bana ama dalıp uzun süreli kullanırım filan sakat. Biraz daha tuzlusunu ama sağlam bişiyi tercih edeceğim.

Teşekkürler BK.. --------(@
1 mayıs mamullerinden lamba arızalıydı ilettim işte BK'nın cevabı,

Merhaba
Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvenden ötürü çok teşekkür ederiz. Ürünle ilgili yaşadığınız sıkıntıdan dolayıda çok üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Pazartesi günü adresinze yeni bir tane göndereceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
bitenekadar.com
4 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay PATLAMA OLAYI İLE İLGİLİ Bu ürünün bir benzerinden yıllardır kullanıyorum ve aynı zamanda birkaç arkadaşım da benden görerek satın aldılar.
Ne yazık ki bir arkadaşımın başına "patlama" olayı geldi. Patlama kelimesi genelde barut ile bağdaştırıldığından insanın aklına büyük bir olay gibi geliyor. Özellikle "el bombası" gibi yorumu bence çok yanlış ve tutarsız olmuş.
Bu ürün sonuç olarak ucuz malzeme ile yapılmıştır. Bir saç kurutma makinası gibi çalışmaktadır. Fakat tespitim odur ki son güç seviyesinde ve uzun süre çalıştırıldığında içindeki ucuz malzeme elektrik motorunu plastik tutamaklarında ayırıyor. Fırlayan motor aleti şiddetle parçalıyor. Her ne kadar bu olay büyük bir patlama oluşturmasa da bğlantılı sayfada yapılan yorumda belirtildiği gibi yaralanmalara yol açabilir.
Daha önce yorum yapan arkadaşların söylediği gibi bu ürünün prosefyonel muadilleri mevcut fakat fiyatları oldukça farklı. Bu durumda ürün alternatifsiz ve vazgeçilmez oluyor.
Ben bir tane kullanıyorum Satın alacak arkadaşlara söyleyebileceğim, yukarıda yazıldığı gibi aralıklarla cihazı kullanmaları ve kesinlikle son devirde çalıştırmamaları. Parçalanma olayından sonra ben de aleti kullanırken biraz tedirgin oluyorum. Bu yüzden motorun ters tarafında durarak ve aleti vücudumdan uzakta tutarak kullanıyorum.

SONUÇ: Her eve lazım, alın, kullanın, kesinlikle son devire getirmeyin ve dikkat edin!
3 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Ürün Hk. Bu ve benzer marka ürünlerin satışını yapıyorum. Ürünü en fazla 15 dk çalıştırınız. 15 dk üzerinde çalıştırırsanız büyük ihtimalle motoru yanacaktır. 15 dk çalıştırıp 5 dk dinlendirirseniz sorunsuz uzun süre kullanırsınız.
6 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Kullandım. İnternet Cafemizde kullanıyorduk, gayet faydalı bir alet, hatta aylar önce başka bir sitede satılmasını önermiştim. Geçen sene BİM de küçüklerinden gördüm 15 liraydı. Bizim kullandığımızın hortumu çıkıp arkaya takılıyordu, öne de takmak için bir torba vardı böylece aleti tersine çevirip elektrikli süpürge elde etmiş oluyordunuz :), bunda yok sanırım o özellik ve belki de olmaması daha iyi. 600W lık bir aletin hayli güçlü olacağını sanıyorum, iyi temizler, fiyatı da mutlaka uygundur ama benim sınırlı öğrenci bütçemi aşıyor maalesef.

Düzeltme: Resimden gördüğüm kadarıyla hortum çıkıp yana takılabiliyor, yani büyük ihtimalle dediğim özellik bunda da var. Ama benim lafımla alışveriş yapmayın, yanılıyor olabilirim.
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay Hımm... O zaman sevmediklerimize birer tane alıp hediye etmek lazım :)
Şaka bir yana, eğer patlama ihtimali varsa dikkatli kullanmak lazım.