Kapat

Termal Sauna Kilo Verdirici Kemer

Satıcı: dnpazar

Piyasa Fiyatı :
62,33 TL

% 47 İNDİRİM

Fiyat :
32,97 TL


Faturalı Ürün

 

 

Termal Sauna Kilo Verdirici Kemer

 
 
 
 
 

TERMAL SAUNA KEMER 

Bölgesel yağlanmaların en yaygın ve en ideal çözümü olan termal sauna kemeri sizlere tanıtalım. 

Spor salonlarında geçen uzun saatler, kibrit kutusu hesabıyla yapılan zorlu perhiz programları, kilo verme konusunda ne kadar işe yararsa yarasın, konu göbek bölgesindeki lokal yağlanmalara gelince, hep çözümsüz kalmışızdır.

Bel bölgesi her zaman en zor eriyen yağ gurubuna sahiptir ve bunun dışında da çok fazla su ve ödem tutar. Termal sauna kemerin de yardımımıza yetiştiği nokta tam da burası. 

Termal sauna kemer işe yarıyor mu? 
Evet, işe yarıyor. Yıllardır bu kadar çok tercih edilmeside bu sebepten. Yıllardır, tüm spor eğitmenleri tarafından tavsiye ediliyor ve sonuçları çok hızlı gözlemleniyor. 
Kullanmaya başladıktan bir hafta sonra kaybettiğiniz ödem sayesinde 1 bedenlik incelmeyi fark edeceksiniz. Düzenli kullanım ile de bölgesel yağlarınız hızla erimeye başlayacak. 
Termal sauna kemer kullananlar asla bu üründen vazgeçmiyor ve ısrarla tavsiye ediyorlar. 

Termal sauna kemer nasıl kullanılır? 
Termal Sauna Kilo Verridici kemer aslında 2 farklı şekilde kullanılıyor. 

Birinci yöntem düzenli spor yapanlar için geçerli. Kardiyo çalışmanız sırasında termal kemerinizi kullanarak bölgesel olarak ekstra terleme sağlıyorsunuz. Bunun yanında bölgesel sıcaklık da arttığı için yağ yakımını hızlandırıyorsunuz. 

Diğer kullanım şekli ise spora vakit ayıramayanlar için. Günlük kıyafetinizin içine, korse şeklinde günde 3 saatten az olmamak üzere kullanıyorsunuz. Bu sayede siz günlük hayatınıza devam ederken, sauna kemeriniz hem ödem atmanızı hemde bel bölgesindeki yağlarınızın yakılmasını sağlıyor. 

Termal sauna kemer nedir? 
Sauna kemerinin ış katmanı elastik yapıdadır ve deformasyonu önler. Sürekli vücut şeklini alarak micro-masaj etkisi sağlar. 
Orta kısmında neoprean katman ısı yalıtımı saysinde maksimum sıcaklığı sağlar. İç yüzeyinde ise pamuklu havlu dokusu yer alır. Pamuklu yapısı sayesinde anti-alerjik ve cildinize dosttur. 

Termal sauna kemer kullanıcı yorumları: 
Termal Sauna Kemer kullananlardan genel yorumlar şu şekilde, 
"6cm ıncelme oldu ama ben atletın userınden takıyorum ve yuruyuse cıkıyorum.. 
ıkı saat yuruyorum ve acayıp terletıyo..faydası var almak ısteyen arkadaslar dusunebılır." 
"İşe yaradığı garantide, çok fena terletiyo gerçekten. kışın kullanmak en iyisi" 
 

 

 

  

 Termal Sauna Kilo Verdirici Kemer Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!