Kapat

Termo Bant Vücut Sobası (7 Adet)


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Termo Bant Vücut Sobası (7 Adet) Soğuk Kış Günlerinde Üşümeye Son Üşüdüğün Her An, Her Yerde Yanınızda Çevre Dostu ve Kokusuz

Bitenekadarcılar yolda, evde, ofiste veya soğuk havalarda üşüdükleri her yerde en pratik şekilde ısınabilsinler diye Termo Bant Vücut Sobası (7 Adet).

Termo Bant soğuk kış günlerinde vücudunuzu sıcacık tutar ve üşüme derdinize son verir.

Bel, karın ağrısı ya da regl sancısı gibi durumlarda da etkili olan Vücut Sobası aynı zamanda  terlemeye yardımcı olarak bölgesel zayıflamada da oldukça etkilidr.

Hücresel metabolizmayı yenileyici ve kan dolaşımını güçlendirici özelliğe sahip olan Termo Bant Soba çeşitli spor müsabakalarında meydana gelen kas ve eklem sakatlanmalarında dışarıdan takviye olarak kullanılır.

Ayrıca dağda, kampta, kayakta, seyahatte vb. yerlerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Termo Vücut Sobası 7'li paketlerde olup sıcak bir gün geçirmenizi garanti eder.

Kulanıldığı yere göre değişik boyut ve kullanım sürelerine (6-12 saat) sahiptir.

İnsan sağlığı açısından hiçbir zararı olmayan KAYRO, JIS-886047 (Japon Yüksek Endüstriyel Standartları) tarafından garanti altına alınmıştır.

Soğuk havalarda imdadınıza yetişecek ve saniyeler içerisinde kullanmaya başlayarak anında sıcaklığı hissetmeye başlayacaksınız.

Termo Bant Vücut Sobası Kullanımı:

  • Ürünü vücudunuza temas ettirmeden elbiselerinizin üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Termo Bant Paket İçeriği:

  • 7 Adet Termo Bant Vücut Sobası

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 7 Adet "Termo Bant Vücut Sobası" gönderilecektir.cep sobası vücut sobası termo bant vücut sobası termo vücut sobası


Termo Bant Vücut Sobası (7 Adet) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil (1)
100 %
Çok Kötü
0 %
2 sipariş | 17 yorum | Yorum Detay ALDIK AMA KULLANMAYA FIRSAT OLMADI.