Kapat

Termos Özellikli Şişe Kılıfı


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 60 İNDİRİM

Fiyat :
7,90 TL


Termos Özellikli Şişe Kılıfı 4 Kat Daha Uzun Süre Soğuk

Bitenekadarcıların sıcak yaz aylarında soğuk içeceklerle serinlemenin tercih edildiği o bunaltıcı yaz günlerinde,soğuk içeceklerin daha uzun süre soğuk kalabilmesi için Termos Özellikli Şişe Kılıfı.

İçecek Şişenizi Soğutmayan Termos Şişe Kılıfı ürünü, buzdolabından yeni çıkarılmış, oldukça soğuk olan bir ürünün yaklaşık 4 kat daha uzun süre soğuk kalmasına olanak sağlamak adına tasarlanmıştır.

Uzunluğu 12,5 cm olan ürün, çap olarak ise 6 cm boyutlarındadır. İçecek Şişenizi Soğutmayan Termos Şişe Kılıfı ürünü sayesinde 4 kat daha uzun süre soğuk tutulabilmesi için kola, meyve suyu, bira gibi içeceklerin korunması sağlanabilmektedir.

İçecek Şişenizi Soğutmayan Termos Şişe Kılıfı ürünü içerisine yerleşebilen her türlü ürününısınmasını engellemek ve soğukluğunu muhafaza etmek adına çalışmakta olan bu ürün, oldukça büyük rağbet görmektedir.

Avrupa’da da tercih yoğunluğu bulunan ürünün oldukça uygun fiyatlara satılıyor oluşu, İçecek Şişenizi Soğutmayan Termos Şişe Kılıfı ürününün alınması için oldukça cazip kılmaktadır.

Termoslar nasıl içerisine bırakılan içeceklerin sıcaklıklarını koruyabilmektedir?

Özellikle pikniklerin vazgeçilmez ürünleridir termoslar. Uzun ve büyük termoslara doldurulan sıcak çayların, uzun süre aynı sıcaklıkta kalması ve sohbet muhabbet eşliğinde içilen çayın sıcaklığının insanın içini ısıtması olgusunun nasıl gerçekleştiği merak edilir hep. Nasıl olur da küçücük bir

taşıma kabı, çayı o sıcaklıkta tutabilmiştir?

Bunun asıl nedeni termosların içerisinde yer alan iki ayrı kabın bulunuyor olmasıdır. Bu iki kap arasında var olan hava tamamen alınmıştır. İki kap arasında herhangi bir hava molekülünü yeralmamaktadır.

Havanın alınması, termosun dışarısı ile ısı alışverişi yapmasını engeller. Bu sayede sadece kendi içerisinde var olan sıcaklıklarla ilgili bir iletişim gerçekleşmektedir. Yani bu sayede sıcaklığı sabit tutabilmektedir.

Yazın balkonunuzdan, Uzun yolculukta arabanızdan ayıramayacağınız bir ürün. Kutu cola,kutu meyve suları ve şişe içecekleriniz için uyumludur. İçeceklerinizi 4 kat daha uzun süre ile soğuk tutar

Kılıf Ölçüleri:

  • Çapı 6 cm
  • Uzunluk 12,5 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Termos Özellikli Şişe Kılıfı" gönderilecektir.termos özellikli şişe kılıfı


Termos Özellikli Şişe Kılıfı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!