Kapat

Tezgah Üstü Hasır Örgülü Kepçelik


Fiyat :
6,40 TL


Tezgah Üstü Hasır Örgülü Kepçelik

 Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Mutfağı çok seven Bitenekadarcıların çekmece içindeki kalabalığı azaltacak ve en çok kullandığı aparatlara kolay erişmesini sağlayacak hasır örgülü kepçelik.

Capcanlı renkleri ile mutfağınıza renk katacak. Ürün altında bulunan su tahliye delikleri sayesinde dibinde su birikmez.

Ürün Ebatları:

Yükseklik : 18 cm
Çap : 12 cm

Bu üründe 3 model bulunmaktadır.  Model seçiminizi siparişinizin en son aşamasında yapabilirsiniz.

Modeller:

  • Silindir
  • İçe Bombeli
  • Dışa Bombeli

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 9
Bu ürün kargoya 25 Ağustos 2009 Salı günü verilecektir.

 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Haftanın fırsatları köşesinden ürün almadan önce Ana Sayfadaki 2 üründen birini aldıysanız aynı gün içerisinde yapacağınız 2. alışverişinizde 1.5 TL ilave kargo ödersiniz (Bedava kargolu ürünler hariç), 2. ve 3. fırsata kargo ödemezsiniz. İlk alacağınız ürün fırsat köşesinden olsa da yine aynı gün yapacağınız 2. ve 3. alışverişler de aynı avantajlara sahiptir.

Özet olarak sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Silindir
İçe Bombe
Dışa Bombe


Tezgah Üstü Hasır Örgülü Kepçelik Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
152 sipariş | 28 yorum | Yorum Detay Sağlam ve fonksiyonel, kepçe, saç fırcası, banyo için ıvır, zıvır, uzun sağlı herşeyi temiz bir şekilde topluyor.