Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

Thermalright Macho HR02 Intel LGA1155 ve AMD Uyumlu İşlemci Soğutucusu (ASUS ROG X-Soket uyumlu)


Piyasa Fiyatı :
139.90 TL

% 16 İNDİRİM

Fiyat :
116.90 TL


Maksimum Performans Isınma Problemini Uzmanına Bırakın Thermalright Macho HR02

Overclck Tutkunlarının Zehirli Yeni Silahı HR-02 Macho :
Performans tutkunlarının her zaman ilk tercihi olmuş olan Thermalright, yeni amiral gemisi HR-02 Macho'yi gururla sunar! Soğutucu piyasasındaki yeniliklerin öncüsü, delikli kanat tasarımını ilk defa kullanıcılara HR-02 Macho ile sunuyor. 6 adet ısı borusu ve ayna parlaklığında tabanı ile HR-02 Macho, 130W TDP değerine sahip Core i7 965 gibi üst düzey işlemcileri bile fansız soğutabilme yeteneğine sahip piyasadaki tek soğutucudur. Üstelik Macho, Intel'in yanısıra AMD ve Asus Republic of Gamer X-Socket uyumlu!

Dikkat ! Almadan Önce Kasanızın Boyutlarını ve Anakart Uyumluluğunı Kontrol Ediniz :
HR-02 Macho'nun devasa boyutları sebebiyle kasanızın boyutlarını ve anakart uyumluluğunu kontrol ediniz. Fan dahil 170mm yüksekliğindeki soğutucuyu kullanabilmeniz için kasanızın en az 20cm genişliğinde olması gerekmektedir. Anakartınızın bellek slotu, mosfet gibi bileşenlerinin soğutucu ile temas edip etmediğini kontrol için anakart uyumluluk listesine muhakkak göz atın.
Anakart Uyumluluk Listesi


X-Socket ile LGA2011 ile Kullanım :
Asus Republic of Gamers serisi Rampage IV Extreme, Rampage IV Formula anakartlarda bulunan X-Socket uyumluluğu sayesinde LGA1366 aparatını kullanarak Macho'yu LGA2011 işlemcinizin ateşini söndürmekte kullanabilirsiniz.

Devrimsel Delikli Kanat Tasarımı :
HR-02 Macho üstün soğutma performansını delikli kanat tasarımına borçlu. HR-02 Macho'nin 32 adet 0.5mm kalınlığındaki kanatlarının hepsinin yüzeyini kaplayan 62 delik yukarıdan aşağıya doğru bir havalandırma tüneli oluşturur.

TY-140 Fan ile İşlemcinize Alaska Soğuğu Yaşatın :
Thermalright HR-02 Macho paket içeriğinde yer alan ultra sessiz 14cm Thermalright TY-140 fanın yüksek performansı ve Macho'nun özel tarasımlı kanatları ile kendi hız aşırtma rekorlarınızı kırabilirsiniz. Üstelik ekstra fan montaj kilipsleri ile ayrıca satın alacağınız bir TY-140 fan daha takabilirsiniz.

0 Bakır 6 Adet Heat-Pipe ve 30 Adet Kanat :
Standart bir metal iletken yüzeye göre ısıyı 20-30 kat arasında daha hızlı iletebilen ısı-borusu teknolojisi, bakır bir boru içerisine hapsedilen sıvının ısı ile buharlaşması ve soğutulduktan sonra tekrar yoğunlaşarak geri dönmesi prensibi ile çalışmaktadır. İşlemciniz üzerinden aldığı ısıyı 6 adet, 6mm çapında Nikel kaplı bakır ısı transfer borusu ile 30 adet kanadına iletir ve hızlı bir şekilde soğutur. Bu döngü sayesinde işlemciniz yük altında dahi serin çalışmaya devam eder.

Pürüzsüz Nikel Kaplı Saf Bakır Taban :
Thermalright mühendisleri, yüksek kaliteli 6 adet 6mm kalınlığında ısı transfer borusunu nikel kaplı bakır soğutucu tabanına lehimlemiş ve bu tabanı ayna pürüzsüzlüğünde parlatmıştır. Bu taban ile işlemcinize maksimum temas ve ısı iletiminde daha yüksek başarı sağlanmaktadır. Üstelik nikel kaplı yapısı ile C1100 saf bakır taban yıllara meydan okuyacak.

Fansız Soğutma Yeteneği ile Sıfır Ses:
HR-02 Macho delikli tasarıma sahip özel kanatlarıyla 130W TDP değerine sahip neredeyse tüm Intel işlemcileri fana ihtiyaç duymadan soğutabilmektedir. Core i7 965 Extreme Edition gibi bir işlemciyi bile tamamen sessiz (0dB gürültü) bir şekilde soğutma HR-02 Macho ile hayal olmaktan çıktı!

Thermaright Chill Factor Termal Macun ve Titreşim Önleyici Şeritler :
Thermalright HR-02 Macho ile beraber gelen Chill Factor termal macun da kendisi gibi yüksek kalitede üretilmiş ve mükemmel performans sunan bir üründür. Bir çok inceleme sitesinden ödüllü olan Chill Factor ile sıradan termal macunlara oranla 4 ile 8 derece arasında daha iyi soğutma performansı elde edebilirsiniz. Yine paket içeriğinde bulunan titreşim önleyici şeritler ile kullanacağınız fanda oluşabilecek titreşimlerin soğutucuya yansımasına engel olunmakta ve böylece daha sessiz kullanım sağlanmaktadır.

 

Thermaright Hakkında: 
Thermalright, bilgisayar parçaları için paranın satın alabileceği en iyi kalite ve performansa sahip soğutma ürünleri üreten, elit bir tasarım evidir. 2002 yılında kurulmuş olan firma, ürettiği soğutma ürünleri ile sayısız ödüller almış ve kullanıcıların ilk tercihi olmuştur. Yenilikçi tasarımları ile alanlarında öncü marka olmaya devam ederek, her zaman bir adım önde olmayı hedefleyen Thermalright ürünleri, kendisi gibi extreme ürünler alanında Türkiye'nin lideri olan Akortek Bilişim distribütörlüğünde kullanıcılarına sunulmaktadır.

Teknik Özellikler :

 1 Adet Sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Thermalright Macho HR02 gönderilecektir. 



thermalright macho hr02 thermalright macho hr02 thermalright soğutucu


Thermalright Macho HR02 Intel LGA1155 ve AMD Uyumlu İşlemci Soğutucusu (ASUS ROG X-Soket uyumlu) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!