Kapat

ThermoGel : Soğuk-Sıcak Jel Kompres (13 cm x 13 cm)


Piyasa Fiyatı :
9,90 TL

% 61 İNDİRİM

Fiyat :
3,90 TL


Soğuk ve Sıcak Tedavi Uygulama Bir Arada Kullanımı Kolay ve Pratik Tekrar Tekrar Kullanılabilir

Bitenekadarcılara buz tedavisi ve sıcak tedavi uygulamasının tek bir ürünle gerçekleşmesine olanak sağlayan, kullanımı kolay ve pratik bir üründür.

İçerdiği jel formülü, soğukluğunu - sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesini sağlar.
 
Soğuk - Sıcak Jel Kompres, küçük yaralanmalarda, ağrı ve sızılarda doğal yol ile ilaçsız tedavi sağlar.

Kullanım Alanları :
 
Soğuk Kullanım : Ateş düşürülmesi, spor yaralanmaları, yanıklar, kesikler, böcek sokmaları, morluklar, burkulmalar, ezik ve şişlikler, tansiyon düşürülmesi, baş ağrısı ve migren, burun kanamaları, diş ağrısı, sıcak çarpmaları, bayılmalar, trafik ve iş kazalarında kopan organların soğuk muhafazası, aşı transferlerinde yedek soğutucu olarak ilk yardım amaçlı müdahaleler başlıca kullanım alanlarıdır.
 
Sıcak Kullanım : Kas katılaşması, romatizma, eklem iltihaplanmaları, sırt ağrıları,  boyun ağrıları, bel ve mide ağrıları, kramplar, bayanlarda adet dönemi sancıları, yavaş kan dolaşımı ve ilk yardım amaçlı müdahaleler başlıca kullanım alanlarıdır.
 
Uygulama Şekilleri :
 
Soğuk Kullanım : Jel kompres paketlerini soğuk kullanmak için buzdolabının dondurucu bölümünde en az 1 saat tutmanız yeterlidir.
 
Sıcak Kullanım : Jel kompres paketlerini sıcak uygulamak için kaynar suda 2 dakika bekletmeniz yeterlidir.

Ürün Ölçüleri: 13 cm x 13 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Soğuk-Sıcak Jel Kompres gönderilecektir.ThermoGel : Soğuk-Sıcak Jel Kompres (13 cm x 13 cm) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
22 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Harika bir ürün