Kapat

Titreşimli Sauna Masaj Kemeri


Fiyat :
24,90 TL


Kan dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırır Dış yüzeyi ter geçirmeyen özel dokuyla kaplanmıştır Kolay ve etkili zayıflamanın zahmetsiz yolu

Bitenekadarcılar yaz mevsimine daha formda girebilsinler diye!

Titreşimle, yağ yakmayı kolaylaştıran uygulama!

Kolay ve etkili zayıflamanın zahmetsiz yolu!

Wollex Titreşimli Sauna Kemer, vücudunuza orantılı olarak ısı yayarak fazla yağlarınızın yanmasını sağlayarak kilo verilmesini ve bedende incelmeyi sağlayan küçük kemer şeklinde sauna uygulamasıdır.

Vücudun bel, karın ve diğer bölgelerinde biriken yağların terleme yolu ile yakılıp incelmesini sağlar.

Düzenli olarak kullanıldığında vücuda sauna etkisi yaparak toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Romatizmal olarak meydana gelen lokal vücut ağrılarında, üşümekten meydana gelen adale ağrılarında çok etkilidir.

Wollex Titreşimli Sauna Kemeri vücudunuza orantılı olarak sıcaklık yayarak fazla yağlarınızın yanmasını sağlayarak kilo verilmesini ve bedende incelmeyi sağlayan küçük kemer şeklinde bir sauna uygulamasıdır. Vücudun bel, karın ve diğer bölgelerinde biriken yağların terleme yolu ile yakılıp incelmesini sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında vücuda sauna etkisi yaparak toksinlerin atılmasına yardımcı olur. 65 dereceye kadar ulaşan sıcaklık ve meydana gelen yüksek enerji deri altındaki dokuya 4 ile 7 cm e kadar nüfuz ederek fazla yağların etkili bir şekilde parçalanmasını ve yakılmasını, uygulama yapılan bölgede terlemeye yol açarak toksinlerin atılmasını sağlar. Wollex Titreşimli Sauna Kemerini kullanırken diyet yapmanıza, yorucu sporlarla mücadele etmenize gerek kalmaz.

FONKSİYONLARI

1- KASLARI YAPILANDIRIR :  Güçlü simetrik titreşim yöntemiyle vücud kaslarının yapılandırılmasında yarıdmcı olur. Vücudu dinamikleştirir.

2-ETKİLİ MASAJ SAĞLAR:  Stresten uzaklaşılmasında ve gergin kasların rahatlatılmasındaki etkisiyle rahatlatıcı ve konforlu masaj imkanı sağlar.

3-SAUNA ETKİSİ SAĞLAR:  Dengeli yayılan sıcaklık deri altındaki fazla yağların etkili bir şekilde parçalanmasını sağlar.

4-KASLARI DİNLENDİRİR:  Uygulama yapılan noktalarda kan dolaşımını hızlandırdığı için kas ağrılarını gideriri ve laktik asit büyümesini azaltır.

ÖZELLİKLERİ

1- Yüksek enerjili infrared ışın ısı üreticisi sayesinde istenilen ısıyı çok kısa bir süre içerisinde üretir.

2- Ürün ter geçirmez özelliğe sahip bir dokuya sahiptir.

3- Tek düğme ile kullanımı basit ve pratiktir.

4- Özel titreşimli masaj terapisi fonksiyonuna sahiptir. Ürünün masaj fonksiyonu yağ yakımını hızlandırırken size eşsiz bir masaj keyfi sunar.

5- İnceltir ve selülitleri yok eder, Kan dolaşımını hızlandırır, Masaj yapar ağrıları giderir, Toksinlerin atılımına yardımcı olur.

Yorgunluğu giderir.

Tüm bunların yanında kan dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırarak vücut direncini artırır, zayıflamaya yardımcı olur.

Titreşimli masaj etkisi ile yağları parçalarken sauna etkisi ile inceltir. 65 derece kadar ulaşan sıcaklık ve meydana gelen yüksek enerji deri altındaki dokuya 4 ile 7 cm’e kadar nüfuz ederek fazla yağların etkili bir şekilde parçalanmasını ve yakılmasını, uygulama yapılan bölgede terlemeye yol açarak toksinlerin atılmasına sağlar.

Kimyasal oluşum ve kimyevi enzim içermez.

Wollex titreşimli sauna kemer ile sizde fazla kilolarınızdan kurtularak yaşam kalitenize değer katın.

Yüksek enerjili infrared ısı teknolojisi sayesinde istenilen ısıya çok kısa sürede ulaşabilme
Dış yüzeyi ter geçirmeyen özel dokuyla kaplanmıştır.

Teknik Özellikler:
3 Kademeli kumanda
Elektrikli
Kemer Uzunluğu : 125 cm

2 Yıl Garanti

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 6
Bu ürün kargoya 20 Mayıs 2010 Perşembe günü verilecektir.

KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.zayıflama kemeri titreşimli zayıflama kemeri twin kemeri titreşimli proslim twin kemeri masaj kemeri


Titreşimli Sauna Masaj Kemeri Yorumları Tüm Yorumlar (16)
11 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay ürün çok başarılı. sindirim sistemini hızlandırıyor. bel ve sırt ağrılarına bire bir çözüm oluyor. karın ve göbek te incelme görmeniz mümkün. akşam denemeye başladım , iki kullanımda 3 cm incelme sırt ve bel ağrılarımda düzelme oldu. ürün pilsiz şebekeden 220 volt elektrik le çalışıyor. yani portatif değil o çalışırken dolaşıp işlerinizi yapma imkanınız yok. çalışırken elektiriğe yakın biyerde kullanmanız ve arkanıza yaslanmanız rahatınıza bakıp cihazın işini yapmasını beklemeniz gerekli.
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat 29.64 TL
http://www.hepsiburada.com/Liste/wollex-titresimli-sauna-kemer-wx-2002s/ProductDetails.aspx?productId=spordelta948&categoryId=373592
15 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay kötü bir ürün kötü bir ürün aldığım için pişman oldum, 1 dakika çalışıyor sonra 5 dakika durup kendini soğutuyor,abartmıyorum gerçektende 5/1 çalışıyor
19 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ??? bu ürünü kullananlar yorum yazabilir mi acaba? bölgesel zayıflama için etkili mi?
9 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Vasat Ürün sabah geldi elime, kitapçığında 50 dakika çalıştırın demesine rağmen 3-4 dakika çalıştıktan sonra duraklamaya ve aralıklarla çalışmaya başlıyor. Etkisi için ise 45 günlük bir periyottan bahsediyor kitapçık. Zaman gösterecek ne kadar etkili olduğunu, ama öle bayıla alınacak bir ürün değil bence...