Kapat

Tobi Steamer Pratik Buharlı Ütü: Kırışık Önleyici


Piyasa Fiyatı :
151.00 TL

% 43 İNDİRİM

Fiyat :
85.90 TL


Tobi Steamer Pratik Buharlı Ütü: Kırışık Önleyici Ütü masası kullanımına son verir, kıyafetinizi yakmaz, her türlü kırışıklığa çözüm sunar.

Bitenekadarcılara keyif içinde ütü yapmayı sevdirecek ve tüm dünyada gözde bir ürün olan Tobi Steamer Pratik Buharlı Ütü: Kırışık Önleyici kıyafetlerinizi ütü masasında ütülemeye son veriyor.

Giysilerinizi çok pratik ve zahmetsiz bir şekilde ütülemeyi garantileyen Pratik Buharlı Ütü tüm kumaşlar üzerinde son derece etkili olmakla beraber düğme, payet, cep gibi ütülenmesi zor olan bölümlerin üzerinden de kolaylıkla geçer.

Kırışık Önleyici Buharlı Ütü pamuk, saten, kadife, kot, ipek gibi her türlü kıyafetinizin üzerinde hiçbir kırışıklık bırakmaz, her türlü giyside bulunabilecek kırışıklıkları askıda giderir.

Tobi Steamer ile elbiselerinizi ütü masasına ihtiyaç duymadan askılarında portatif bir şekilde ütüleme imkanı sunar.

Ayrıca bir tasarım harikası olan Tobi Steamer Pratik Buharlı Ütü giysilerinizi yakmaz, kesinlikle yanık izi bırakmaz aksine kıyafetinizin üzerine sinmiş istenmeyen kokuların giderilmesine katkıda bulunur.

Tobi Steamer Pratik Buharlı Ütü: Kırışık Önleyici Paket İçeriği:

  • 1 Adet Tobi Steamer Pratik Buharlı Ütü.
  • 1 Adet Fırça Başlığı.
  • 1 Adet Temizleyici Fırça.
  • 1 Adet Suluk.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Tobi Steamer Pratik Buharlı Ütü: Kırışık Önleyici" gönderilecektir.ütü buharlı elbise portatif buhar kırışık önleyen kıyafet giysi tobi


Tobi Steamer Pratik Buharlı Ütü: Kırışık Önleyici Yorumları Tüm Yorumlar (1)
4 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay İşe yarar