Kapat

Total View Mirror Kör Nokta Aynası


Fiyat :
4,90 TL


Dış bükey Tasarımı ile Maksimum Görüntüleme!! Tüm Marka ve Model Araçlara Uygundur

Bitenekadarcıların araçlarında giderken arkalarından yaklaşan araçları her açıdan görebilsinler diye.

Kör noktalar görüşünüzü daraltmasın.
 
Yan aynaların gösteremediği kör noktalara takacağınız Total View Mirror Kör Nokta Aynası ile artık her yer görüş alanınızda!
 
Dış bükey tasarımı maksimum görüntüleme sağlar.
 
Tüm marka ve model araçlara uygundur.
 
Total View Mirror ile güvenli sürüş keyfine varın!
 
Ürün Özellikleri :
 
Görüş alanını artırır, kör noktaları ortadan kaldırır.
 
Tüm araçlar için uygundur.
 
Ayarlanabilir mekanizmasıyla hareketli açıya sahiptir. 
 
Güvenli şerit değiştirmenizi sağlar.
 
Çift taraflı güçlü bant ile kolayca monte edilir.
 
2'li set halindedir.
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Total View Mirror Kör Nokta Aynası 1 Set (2 Adet) Gönderilecektir.


Total View Mirror Kör Nokta Aynası Yorumları Tüm Yorumlar (5)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
140 sipariş | 201 yorum | Yorum Detay kaliteli ve kullanışlı bir ürün. tavsiye ederim.
13 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay keşke keşke almamış olsaydım, kesin alırdım bu üründen. hatta almış olmama rağmen ilerde lazım olursa bu fiyata bulamam diye alacaktım yinede ama sonra çok gereksiz bir düşünce olduğunu anladım ve vazgeçtim. tekrar ihtiyacım olursa, umarım o zamanda satışta olur bu ürün.
13 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay cvp ayrıca sarıyar arkadaşım, resimlerdeki ayna üstündeki görüntüsüne bakılırsa yeteri kadar büyük, zaten daha büyüğü normal aynayı fazlasıyla kapatıyor ve bu kez normal ayna işini tam yapamıyor. keza bu kör nokta aynasında biraz uzak mesafeyi görmek mümkün olmuyor. gerçi bu aynanın görevi zaten yakın ve normal aynada görülemeyen noktaları göstermek. dediğim gibi bence büyüklüğü ideal.
13 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Tühhh... bu üründen daha önce buşunduğum şehirden almıştım. çok kullanışlı özellikle sizi sollayan arabayı tam yanınızdayken normal aynada göremezken bu küçük aynadan görebiliyorsunuz. park içinde çok kullanışlı. Aldığım aynalardan birini çaldılar. aynısından bulamadım o yüzden bir iki ay önce ayarlanabilir olmamasına rağmen 5 tl yenisini aldım. ama yarlanabilirin yerini tutmuyor. fiyatıda çok iyi kaçırmayın bence. bu ayna tümsek ayna, dışardan alanlar tümsek olup olmamasına dikkat etsin. çünkü düz ayna hiç bir işe yaramıyor.
11 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay ürün bilgileri yetersiz ürün güzel ve kullanışlı duruyor ama ölçüleri hakkındada bilgi verilseydi aracıma uygun olup olmadığını kıyaslayabilirdim. teşekkürler.