Kapat

TP-Link 300Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü: TD-WA850RE Wifi Range Modem


Piyasa Fiyatı :
177,58 TL

% 49 İNDİRİM

Fiyat :
89,90 TL


300Mbps Menzil Genişletici Akıllı Sinyal Gösterge Işığı Tak ve Çalıştır Özellik

TP-LINK'in TL-WA850RE’si, ölü noktaları ortadan kaldırmak için kapsama alanını uygun bir şekilde genişletmek ve var olan bir kablosuz ağın sinyal gücünü artırmak için tasarlanmıştır. 300Mbps kablosuz N hızı, Menzil Genişletici düğmesi, küçük boyutu ve duvara monte edilebilme özelliği ile kablosuz bir ağın genişletilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dahası, Ethernet portu, TL-WA850RE’nin kablolu bir cihazı kablosuz cihaza dönüştürmek için kablosuz bir adaptör gibi davranmasına izin verir.

300Mbps Menzil Genişletici

Ölü noktaları ortadan kaldırmak için kapsama alanını uygun bir şekilde genişletmek ve var olan bir kablosuz ağın sinyal gücünü artırmak için tasarlanmış olan TL-WA850RE, kullanıcıların var olan bir kablosuz ağı korumalarına ve ağın kapsamını daha da artırmalarına yardım eder. 300Mbps kablosuz 802.11n hızı ile, akıcı HD video, müzik streaming ve online oyunlar için idealdir.
 

                                            


Esnek Dağıtım


Cihazın küçük boyutu ve duvara monte edilebilmesi, onun esnek bir şekilde dağıtımını ve taşınmasını kolaylaştırır. Dahası, TL-WA850RE'nin profil fonksiyonu daha önceki eş kablosuz ağları hatırlatır, yani eş router değiştiğinde cihazı reset’lemek gerekmez. 

Tak ve Çalıştır


Yeni kablolar kullanmadan, var olan kablosuz ağın menzili içinde kullanıcılar, TL-WA850RE’deki Menzil Genişletici’nin ardından router’daki WPS düğmesine basarak veya tersini yaparak kablosuz kapsama alanını kolaylıkla genişletebilirler. Düğme çiftine tekrar basarak client cihazları ile şifreli bir bağlantı hızla kurulabilir.
 


Ethernet Köprüsü


TL-WA850RE'nin tek Ethernet portu, Genişleticinin, Blu-ray® player’lar, oyun konsolları, DVR’lar ve Internet TV’leri gibi kablolu cihazları bağlamak için kablosuz bir adaptör olarak çalışmasına izin verir. Cihaz aynı zamanda kablosuz ağı da paylaşabilir.
 


Akıllı Sinyal Gösterge Işığı


5 sinyal ışığı, TL-WA850RE’nin var olan router’dan o an aldığı sinyalin gücünü gösterir. Bu, menzil genişleticinin yerleştirileceği en uygun yerin bulunmasına yardım edebilir, böylece TL-WA850RE ağdan mümkün olan en iyi menzil ve performansın alınmasını sağlar.
 


Universal Uyumluluk


Bütün 802.11 b/g/n kablosuz cihazları ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Son Windows 8 işletim sistemi ile uyumludur.

 

  • Menzil Genişletici modu, daha önce erişilemeyen alanlara veya kablo çekmenin zor olduğu alanlara kusursuz bir şekilde kablosuz sinyallerin erişmesin sağlar
  • Küçük boyutu ve duvara monte edilebilecek şekildeki tasarımı onun esnek bir şekilde dağıtımını ve taşınmasını kolaylaştırır
  • Menzil Genişletici düğmesine basılarak kablosuz kapsama alanı kolaylıkla genişletilir
  • Akıllı Sinyal Gösterge Işığı, menzil genişleticinin yerleştirileceği doğru yeri bulmaya yardım eder
  • Ethernet portu, Genişleticinin kablolu cihazlara bağlanmak için kablosuz bir adaptör fonksiyonuna sahip olmasına izin verir
  • 300Mbps kablosuz veri hızı, video streaming, online oyun ve internet görüşmeleri için idealdir
  • Gelişmiş yönetim için domain adına dayanan login’i destekler (http://tplinkextender.net)
  • Diğer 802.11n/g/b kablosuz cihazlarıyla uyumludur
  • Gelişmiş 64/128/152-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK şifrelemeleri ağınızı güvenlik tehditlerinden korur


TP-Link 300Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü: TD-WA850RE Wifi Range Modem Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!