Kapat

Trust Kompakt Dual Stick Gamepad GM-1500


Fiyat :
36,90 TL


Titreşimli ve 8 Yollu

SINIRLI STOK!!!

Bitenekadarcıların isteklerine duyarsız kalmak olmazdı.

Ancak istenilen marka ve üründe cazip olanaklar şu an için sağlanamdığı için çok benzer özelliklerde ve çok cazip koşullarda kaliteli bir ürün.

Üstelik inanılmaz stilistik bir tasarımız var!

Ana Özellikler
Türü : Game Pad
Arabirim : USB
Platform : PC - PS2

Diğer Özellikler
Tuş Takımı Özellikleri : Vibrasyon
Analog Kontrol - Titreşim Özellikleri : 8 yollu D-pad
Dış Malzeme ve Konfor Özellikleri : Ergonomik Dizayn

Kauçuk kaplama yüzey ile tüm kullanıcılara kullanım rahatlığı
PlaySataion 2 uygulamaları için geliştirilmiş -Baskı duyarlı ve Titreşim Özellikli Tuş yapısı
Turbo Tuşu ile aktif hale gelen 8 Ateşleme tuşu
8 programlana bilir yön ve 12 aksiyon tuşu
2 Analog JoyStick ile tüm uygulamalarda kolaylık
Makro Fonksyon ledi ile 15 aksiyon tuşunu 1 tuşa yükleyebilme
USB ve PlayStatıon 2 Bağlantı seçenekleri

Üretici linki:

 http://www.trust.com/products/product_detail.aspx?item=14863

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Bu ürün kargoya 25 Kasım 2008 Salı günü verilecektir.
  



Trust Kompakt Dual Stick Gamepad GM-1500 Yorumları Tüm Yorumlar (16)
22 sipariş | 29 yorum | Yorum Detay Forum kurallarını okudum diye tıkladığın link "Ürünler için ayrılan yorumlarınız bölümüne tüm üyelerimiz, onay gerekmeksizin, serbestçe yazabilmektedirler. Ancak ürün yorumlarından asıl hedeflenen amaç; ürünlerle ilgili teknik değerlendirmeler, o ürünü bilen ve sahip olan arkadaşların görüşleri, ürün ile ilgili eleştiriler ve hatta aynı ürünün piyasadaki fiyat kıyaslamaları olarak özetlenebilir."

Haa bunun devamında bir de hakaret yasak diye madde var okusan görürdün, anlayış özürlü demişsin bir Özür borçlusun sanırım. Ben o senin okumadan tıkladığın forum kurallarını okudum aramızdaki fark bu.

Ben amaca uy istiyorum hepsi bu, tek rahatsız olan da ben değilim dünkü yorumlarda gördün. Benim kızdığım noktayı da söliyim sana, normalde tek post atsan neyse. Hergün her ürüne post attığın yetmiyormuş gibi bir de isteyenler buraya yazsın gibi diğerlerini de kışkırtman sonra da liste yapıp copy paste le adınızı ekleyin tarzı şeyler yapman beni rahatsız eden kısım. Çok kibar bir şekilde arkadaşlar ben logitech marka gamepad için bize yazından mesaj attım istiyenler de mesaj atsın böylece dikkate alınsın desen ağzımı açmazdım. Esnaf ağzıyla diğer üyelere de sataşman dokundu bana bütün bunlara ek olarak. Yaşını merak etmiyorum niyeyse çünkü daha seviyeli olurdun büyük olsan sanırım...

Senle tartışmaya girerek tek seferlikte olsa forum kurallarını bozuyorum ama sen şu forumun mantığını anla diye yapıyorum. Bundan sonra da hakaretin için bir özür de beklemiyorum çünkü o saygıyı (hani bende var dediğin) sende görmüyorum. İyi geceler.
94 sipariş | 216 yorum | Yorum Detay Anlama ve anlayış özürlü şahsa Öncelikle burası senin babanın forumu değil, bunu kafana sok. Buraya ister ürünle ilgili fikrimizi, ister fiyat araştırmamızı, istersek de ürün isteğimizi yazarız. Sen başta olmak üzere kimseyi ilgilendirmez. BK yönetimi böyle bir kural koymadığına göre senin vızıldayıp durmana gerek yok. Bu siteyi tanımadığın belli oluyor. Demek BK logitech, sony, phillipsgibi ürünler satmıyor! BK daha 3 ay önce Sony DSC T300 Dijital Fotoğraf Makinesi vermişti. Verdiği diğer ürünlerden bazıları ise Sherwood Profesyonel Radyo, APPLE MacBook Air, HP Fotoğraf Makinesi, IPOD Shuffle, PHILIPS DVD-RW, Philips 3.5” 400 GB HARİCİ HARDDİSK. Bu kadarrı yeter sanırım. Madem bilmiyorsun sus da adam sansınlar. Herkes bütün yorumları beğenecek değil. Yorumları okursun, yorumlardan sana hitap edenleri dikkate alırsın. Yorumlarını falan görmek istemiyorum gibi saçma sapan şeyler yazıp saygısızlaşma. Tekrar söylüyorum, yazdım, yine yazarım, hatta kesin yazacağım da. Seni hiç il-gi-len-dir-mez. Saçma sapan yorumlar yazıp saygısızlık yapma yeter. İki gündür 10 kişinin ürün isteği yapması seni niye bu kadar rahatsız etti çok merak ettim. BK bu kadar kısa sürede bizi dikkate aldı, istediğimiz ürünü temin edemese de başka ürün verdi diye birilerinin zoruna gitti heralde.

Herkese bir iyilik yap, sadece SUS yeter (NOKTA)
18 sipariş | 135 yorum | Yorum Detay tio çoktan kapattı aman dikkat ve diğer linkler dolar sapıtıp siteler birer birer batınca google dan ve sitelerden cache yapmış linkler moda oldu galiba. tio ben de dahil üyerine aşağıdaki emaili gönderdi 31 ekimde. haberi olmayanlara duyurulur.

________________________________________
Değerli Üyemiz

Fiyat karşılaştırma ve alışveriş rehberi olarak www.tio.com.tr adresinde hizmet veren
web sitemiz 27 Ekim 2008 tarihinden itibaren faaliyetlerini durdurma kararı almıştır.
Bu tarihten itibaren Tio.com.tr üzerinden sipariş verilemeyecektir.

27 Ekim 2008 tarihine kadar vermiş olduğunuz siparişlerinize ait, iptal ve iade işlemleri sonuçlanıncaya kadar, sorumlu personelimiz sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Tio.com.tr olarak bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

Her türlü sorunuz için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Vendio Blş. İnt. İltşm. Tek. Hiz. Ve Tic. A.Ş.

22 sipariş | 29 yorum | Yorum Detay Monolog Burası diyalog icinde değil! Şu forumu maksadı için kullan arkadaşım (hala ismini kullanmıyorum çünkü senle diyalog da değilim). Ve bir bak bakalım bu sitede verilen ürünlere hiç logitech, sony, phillips görebiliyor musun, bu kadar gündür vermişler mi? Burası tekrar söylüyorum fırsat sitesi, burası da ürün yorum forumu. Daha ucuzunu görürsen yada göremezsen yazarsın buraya, ürünü önceden kullanmış beğenmiş veya beğenmemişsen yazarsın. Bak tepede bize yazın var, geri kalan için orayı kullan lütfen... Kaç gündür de gamepad istiyordun senin için çift ürün günü yaptılar daha napsınlar, bu kadar da kibar ve düşünceli müşteri hizmetleri olan bir sitedesin. Almıcaksan da lütfen sus, boşuna rambıl mambıl bekleme derim sana. Yani yarın aa yeni ürün diyip yorumlarını açtığımda "Rambılpet istiyoruz ben o biz siz" diye yorumlarını artık okumak istemiyorum bunu anla sadece. İstekler bize yazından lütfen...
107 sipariş | 72 yorum | Yorum Detay ben olsam almazdım.. 10 lira daha verir kontorland usb-8860 modeli alabilirdim mesela.hatta şuan bende 2 tane var , kablosuz. wireless sanırım.çakışma yapmıyor 2 kişilik oyun oynayabiliyorum titreşimli vs vs..
zamanında teknosadan 50 liraya falan almıştım.tanesini.gerçekten kazık idi (:
linkler
http://www.cimri.com/oyun-ve-hobi/konsol-aksesuarlari/kontorland-usb-8860-wireless-pc-gamepad/T41114
http://www.webdenal.com/store/kontorland-usb-8860-pc-usb-2-4ghz-wireless-analog-_fiyat.htm?idProduct=68300&idCategory=436&topnavCategory=37
http://www.tio.com.tr/Kontorland-Usb-8860-Pc-Usb-2-4ghz-Wireless-Analog-Game-Pad/UrunDetay.aspx?id=224472
(sanırım tio linki farklı bi ürün en azından resim farklı.)
http://www.teknolojiufku.com.tr/online-satis/5670-KONTORLAND-USB-8860-PC-USB-2-4GHZ-WIRELESS-ANALOG-GAME-PAD.aspx 22,5 $

http://www.ealbeni.com/store/ProductDetails.aspx?productId=89124 39 ytl