Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

Tüm Ipod ve Mp3 Çalarlar ve tüm diğer USB den çalışan-şarj olan cihazlar için 220 V Adaptör!


Fiyat :
3.00 TL


Tüm Ipodlarla uyumlu! Tüm USB Cihazlarla uyumlu! Yoğun olmasa da, talep üzerine!

Bitenekadarcılar USB gücü ile çalışan ve/veya şarj olan ürünlerini bilgisayarlarından bağımsız da kullanabilsinler ve uyumlu ürünlerini rahatça şarj edebilsinler diye.  

Ürün Bitenekadar teknik ekibi tarafından Normal ve Nano tüm Ipod modellerinde denenmiş ve problemsiz şarj ettiği tespit edilmiştir.

Ayrıca, Ürün Bitenekadar teknik ekibi tarafından USB Küllük, USB Laptop Fan gibi cihazlarla denenmiş ve problemsiz olarak çalıştırdığı tespit edilmiştir.

Kargosu ürün fiyatı kadar, olmaz böyle şey dediğinizi duyar gibiyiz, ama benzer ürünlerin 10 YTL + fiyatlarla satılmakta olduğunu görüp bizi affedeceğinizi umuyoruz

220 Volt USB Çevirici Güç Ünitesi:

Bilgisayardan bağımsız olarak USB den güç alan cihazlarınızı çalıştırmak isteyen ve USB den şarj olabilen cihazlarını da şarj etmek isteyen Bitenekadarcılar için benzersiz bir ürün. 

Sıfıra yakın elektrik tüketimi

Bu ürün ile USB küllüğünüzü, USB Laptop soğutucunuzu ve tüm diğer USB den güç alan cihazlarınızı bilgisayarınızın USB girişine gerek duymadan bağımsız olarak çalıştırabilir / kullanabilirsiniz.

Input:   AC110-220V  50/60 Hz
             AC10mA

Output: DC 6.00V +/- 5%
              DC200 ~ 300mA

"resimdeki ipod ve ipod şarj kablosu pakete dahil değildir" 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Ürün sevkiyatı 1 Temmuz 2008 Salı günü yapılacaktır.Tüm Ipod ve Mp3 Çalarlar ve tüm diğer USB den çalışan-şarj olan cihazlar için 220 V Adaptör! Yorumları Tüm Yorumlar (19)
19 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay Vision:m'i şarj etmiyor. Geçen satıldığında almıştım, maalesef şarj etmiyor, prize takıldığında, sadece zen'in tepesindeki açma kapama butonunun mavi ışığı yanıyor ama kesinlikle şarj etmiyor haberiniz olsun.
18 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Creative Zen Vision:M Arkadaşlar bu aleti Creative Zen Vision:M ile kullanan oldu mu? Çalışıyorsa hemen alacağım da.
36 sipariş | 20 yorum | Yorum Detay ben de aldım fiyat güzel... bakalım nasıl çıkacak
92 sipariş | 83 yorum | Yorum Detay yetersiz akım Verdiği akım düşük. usb standartları 500mA e kadar desteklenmesini öngörür.
bu adaptör blackberry cihazları şarj etmiyor. ya da ben pili bitmiş blackberry pearl i şarj ettiremedim. ( motorola şarj cihazı aldırıp şarj ettirebildim.)
ekleme: yada verdiği voltaj 6,2 olduğu için bazı cihazlar yüksek miş algılayıp şarja geçmek istemiyor.
47 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay P990i yi şarj etmiyor Bir önceki satışa sunulduğunda almıştım. SonyEricsson P990i yi şarj etmiyor. Bu nedenle ben kullanamıyorum. Blackberry ve PDA de sorun olmuyor.