Kapat

Turbo Yeni Nesil Fırın - Acura AC -1888 Flavor Oven


Piyasa Fiyatı :
139,90 TL

% 36 İNDİRİM

Fiyat :
89,90 TL


Buharda Pişen Yağsız ve Sağlıklı Yemekler İçin Kolay Temizlenebilir Yapı

Bitenekadarcılar için çok az yağ ile gıdalarını pişirebilecekleri yeni nesil Turbo Yeni Nesil Fırın -Acura AC-1888 Flavor Oven 

Turbo Yeni Nesil Fırın -Acura AC-1888 Flavor Oven, tüm taze ve donmuş gıdalarınızı mükemmel bir şekilde pişirebilen mucizevi bir fırındır.

Üstelik 3 kat hızlı ve çok daha az yağl ile.

Temizlemesi çok kolaydır.

Turbo Yeni Nesil Fırın -Acura AC-1888 Flavor Oven ile donmuş gıdaları buzdolabından çıkarır çıkarmaz birkaç dakika içinde lezzetli yemeklere dönüştürebilirsiniz.

Turbo Yeni Nesil Fırın -Acura AC-1888 Flavor Oven o kadar kullanışlı ki, pişirebilir, kızartır, ızgara yapar, buharda pişirir, patates kızartır ve hatta yeniden ısıtabilir.

Turbo Yeni Nesil Fırın -Acura AC-1888 Flavor Oven sırrı halojen, ısı yayımı ve kızılötesi teknolojisinin eşsiz birleşimidir. Böylelikle gıdalar hızla içeriden dışarıya eşit şekilde pişer.

Yağa gerek duymadan pişirir. Ayrıca hortumu andıran hava akımı fazla yağın yiyeceklerden akmasını sağlar.

Yiyecekleriniz çok daha hafif pişer.

Daha da önemlisi işiniz bittiğinde kendi kendini temizler.

Acura Flavor Oven kolay ve kullanışlıdır. Karavanlar, tekneler, apartman daireleri ve hatta arka bahçede barbekü keyfi için bile uygundur.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Turbo Yeni Nesil Fırın -Acura AC-1888 Flavor Oven  gönderilecektir.mikrodalga fırın acura mikrodalga fırın yeni nesil fırın acura fırın fırın


Turbo Yeni Nesil Fırın - Acura AC -1888 Flavor Oven Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!