Kapat

Tut-Yakala Uzanma Aparatı (2 Adet)


Fiyat :
6,90 TL


Tam 2 Adet 97 Cm Uzunluk

Bitenekadacıların ulaşılması en dar ve en yüksek yerlere çok daha kolay ulaşmaları için. 

97 cm uzunluğundaki bu aparat sayesinde kolunuzun 97 cm daha uzun ve incecik olduğunu ve hayatınızda sizin için nelerin daha kolay olabileceğini düşünsenize!

İster uzanamadığınız raflara ulaşın ister hiç dokumak istemediğiniz cisimleri ve elinizi dokundurmadan tutup çöpe atmak isteyeceğiniz herşeyi kolayca bertaraf edin! 

El bölgesindeki tetiği ile rahatlıkla kontrol edilen kıskaçları sayesinde artık birçok işiniz daha kolay.

Evde, mutfakta ulaşamadığınız yüksek dolaplar artık elinizin altında sayılır. Bel rahatsızlıkları bulunanların eğilmeden, istedikleri nesneyi yerden almalarını sağlar.  Dar ve kolunuzla ulaşamadığınız dolap arkaları vs. gibi bölgelere kolayca ulaşmanızı sağlar.

Kırık cam parçaları haşeratlar vb. gibi elinizi sürmek istemeyeceğiniz nesneleri toplamanızı sağlar.

Kıskaçları plastik ve gövdesi metal malzemeden yapılmış olup çok hafiftir. Biz kullandık ve 1 kg a kadar ağırlıklardan, incecik kağıda kadar bir çok nesneyi başarılı bir şekilde taşıdığını test ettik.

Ürün Ebatları:

Uzunluk : 97 cm
Kıskaç Açıklığı: 7 cm

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 29 Eylül 2009 Salı günü verilecektir.
 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Tut-Yakala Uzanma Aparatı (2 Adet) Yorumları Tüm Yorumlar (19)
Mükemmel (4)
57 %
Çok İyi (2)
29 %
İyi (1)
14 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
53 sipariş | 108 yorum | Yorum Detay 3 adet almıştım fakat keşke plastik kıskaçlı değilde metal olan şekliyle üretilseydi.
95 sipariş | 41 yorum | Yorum Detay iyi
53 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay çok faydalı
38 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay HARİKA BİR ALET EĞER İHTİYACINIZ VARSA KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM İKİ ADET ALMIŞTIM KENDİ HATAM SONUCU BOZULDU TEKRAR ALMAK İSTERİM..
157 sipariş | 79 yorum | Yorum Detay çabuk bozuluo....ama işyerimde yüksekteki ilaç kutularını yakalamada süper