Kapat

Twilight - Alacakaranlık Üçlemesi - Romantik Film DVD Seti


Fiyat :
29,90 TL


Twilight-Alacakaranlık Twilight Saga New Moon Twilight Saga Eclipse

Bitenekadarcılar flim arşivlerini oluşturabilsinler diye Romantik Film DVD Seti.

Sevdikleriyle beraber izleyebilecekleri orjinal DVD film seti.

Tür :  Romantik - Gerilim - Fantastik

Twilight-Alacakaranlık :

Özet : Stephenie Meyer’ın fenomen haline gelen başarılı kitap serisinden uyarlanan Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma’da Bella Swan (Kristen Stewart), Seattle’ın gizemli ölümlerle çalkalanması ve kinci bir vampirin intikam almaya devam etmesiyle kendisini yine tehlikenin tam ortasında bulur.

Tüm bunların ortasında bir de Edward Cullen (Robert Pattinson)’a olan aşkıyla arkadaşı Jacob Black (Taylor Lautner) arasında bir seçim yapmak durumundadır — tabii vereceği kararın vampirlerle kurt adamlar arasında asırlardır varolan kavgayı ateşleyebileceğinin farkındadır. Mezuniyetinin giderek yaklaşmasıyla Bella hayatının en zor kararını vermeye de yaklaşmaktadır.

Süre : 122 dk.

Tür : Romantik - Gerilim -  Fantastik

Twilight Saga New Moon :

Özet : Stephenie Meyer’ın fenomen haline gelen Alacakaranlık Efsanesi serisinin ikinci kitabından uyarlanan Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay’da, ölümlülerle vampirler arasındaki romans yeni bir kademeye taşınıyor ve Bella Swan, vampir Edward Cullen’ın aşkına karşılık verebilmek için kaderle yüzleşiyor. Bir parçası haline geldiği doğaüstü dünyanın derinliklerine indikçe, kendisini daha da tehlikleye sokacak tarihi bir takım sırları öğrenmeye başlıyor.

Bella’nın 18. doğumgününün ardından Edward onu korumak adına Bella’dan ayrılmaya karar verir. Bella reşit olduğu günlere yalnız ve kalbi kırılmış şekilde adım atarken farkeder ki başını her belaya sokuşunda Edward’ı kendisine çekebilmektedir. Edward’la beraber olabilme tutkusu kendini giderek büyüyen tehlikelere atmasına yol açar.
Çocukluk arkadaşı ve gizemli Quileute kabilesinin üyesi olan arkadaşı Jacob Black’in de yardımıyla eski bir motorsikleti tamir eder. Bella’nın donmuş olan kalbi Jacob ile kurduğu arkadaşlıkla bir nebze tamir olur. Jacob’ınsa da kendine özgü bir sırrı vardır.
Bella kırlık alanda gezerken kendini aniden ölümcül bir durumun içinde bulur. Onu kurtaran ise büyük kurtlar olacaktır fakat bu Bella’yı daha da büyük tehlikelere atacaktır. Zamanla yarışırken Bella Quileute kabilesinin sırlarını öğrenir ve Edward’ın kendisini terk edişi altında yatan gerçeği de. Aynı zamanda aşkıyla buluşmasını engelleyen ölümcül gerçeklerle de yüzyüze gelecektir. 

Süre : 130 dk.

Tür : Romantik , Savaş

Twilight Saga Eclipse:

Özet : Seattle’daki gizemli cinayetler zinciri devam etmektedir. Bella’nın mezuniyeti de yaklaşmaktadır.

Ancak Bella’yı zorlu bir seçim bekliyodur sevgilisi vampir Edward ve yakın arkdaşı Jacob arasında karar vermek zorundadır.. 

Süre : 121 dk.

Set içeriği :
Twilight-Alacakaranlık
Twilight Saga New Moon
Twilight Saga Eclipse

Ambalajı Açılmış Filmler İade Alınmayacaktır.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda Romantik Film DVD Setinden (3 Adet Film) gönderilecektir.Twilight - Alacakaranlık Üçlemesi - Romantik Film DVD Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!