Kapat

Twist N Clip Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: dnpazar

Fiyat :
29,95 TL


Faturalı Ürün

 

 

Twist N Clip Saç Şekillendirme Seti

 
 
 
 
 

Twist N Clip Saç Şekillendirme Seti Ürün Detayları


Bir kadın için kendini iyi hissetmenin yolu çoğu kez saçlarından geçer. Hatta ruh haline göre düz, dalgalı, dağınık ya da toplu şekillerde görebilmek mümkündür. Saç uzatmanın zorluğunu bilmeyenimiz yoktur. Yanlış işlemler sonucu yanan ve kestirmek zorunda kaldığımız saçlarımızı düşündüğünüzde, doğal yoldan şekillendirmenin faydası bir kez daha ön plana çıkacaktır.    

Saç Şekillendiriciler arasında saça zarar vermeyen önemli ürünlerden biri olan Twist N Clip Saç Şekillendirme Seti sizlerle.

Uzun saç modelleri, Kısa saç modelleri ve en zor sanılan saç modelleribu saç şekillendirme seti ile sadece dakikalar içinde muhteşem görünüm kazanabilecek. Bozuldu mu, kaydı mı, düştü mü diye de endişelenmeyeceksiniz.

Paket içerisinde yer alan 2 normal boy, 2 büyük boy toka ile hem  kısa saç modelleri, hem de  uzun saç modelleri yapılabilmektedir. Bronz ve siyah renk seçenekleri olduğundan sarışınlar da, koyu renk saçlılar da rahatlıkla kullanabilir.

Saç Şekillendirme Seti Fiyatları ne kadar pahalıdır, hepimiz biliriz. Twist N Clip,saydığımız tüm bu özelliklere sahip saç tokaları arasında en uygun fiyatlı olanıdır.

Özel günlerde daha abartılı bir saça sahip olmak isterseniz onun da kolayı var. Paket içerisinde yer alan boncuklu süs sayesinde birkaç dokunuşla bambaşka bir hava katabilirsiniz.  

Saçınızı tutturup tokanın kancalı kısmını tokanın alt tarafına klipsledikten sonra gün boyu bozulmayan, aynı güzellikte kalan saçlara kavuşabilirsiniz.

Twist 'n Clip Saç Şekillendirme Seti  Paket İçeriği:

 

1 bronz renk normal boy toka

1 bronz renk büyük boy toka

1 siyah renk normal boy toka

1 siyah renk büyük boy toka

1 boncuklu süs

 

 Twist N Clip Saç Şekillendirme Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!