Kapat

TX QuickShot GamePad: PC/ PS3 Uyumlu Titreşimli Oyun Kolu

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
47,90 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
32,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Çift Analog Kol ile Hassas Kontrol PC ve PS3 TM ile Tam Uyumludur Sony DualShock TM Uyumlu Güçlü Çift Titreşim Motoru

TX, oyuncuların isteklerini dinledi ve hem PC de hem de Playstation 3 TM destekli Quickshot Gamepad'i geliştirdi.

QuickShot yüksek tepkime hızına sahip, dayanıklı, çift titreşim motorlu, dijital veya analog kontrol imkanı sunan 12 tuşlu bir oyun kumandasıdır.

Futbol, araba yarışı, dövüş veya aksiyon oyunlarını hakimiyetiniz altına alacaksınız! USB 2.0 kablolu bağlantısı ile iki platformda da kullanabilirsiniz.


Tx QuickShot'ın hassas analog kontrolcüleri her iki baş parmağınız ile kolayca erişebileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Her yöne dilediğinizce hareket imkanı sağlayan analog kontrolcülerin altında basılabilir ateş tuşları da yer almaktadır.

Bu tuşlara basarak PS3 TM 'teki RT ve LT hareketlerini yapabilirsiniz.


Oyunlardaki aksiyon sahnelerinden maksimum keyif almanız için TX QuickShot, çift titreşim motoruna sahiptir.

PC'de sunduğu titreşimin yanısıra DualShock TM desteği sayesinde Playstation3 TM 'de çarpışmalar, patlamalar ve vuruşlardaki titreşimlerle oyunun içine gireceksiniz.


Oyuncuların hareketlerini kusursuz tamamlamaları için TX Quickshot Gamepad'in analog kollarında özel üst yüzey kaplaması bulunmaktadır.

Parmağınızın üzerinden kaymasını engelleyen bu kaplama sayesinde saatlerce sorunsuz oyun keyfini yakalayabilirsiniz.TX QuickShot'ın analog kontrol dışında oyunlarda dijital kontrol için de D-Pad tuş takımı bulunmaktadır.

Dilediğinizde analog tuşuna basarak dijital kontrolden analog kontrole geçiş yapabilirsiniz.

İçerden bağlantılı Floating D-Pad yapısı sayesinde düz yönlerin yanısıra çapraz gidişlerde de kusursuzdur.

Hızlı tepkimeleri ile oyunlardaki tüm mücadelelerinizde zafer sizin olacak!PS3 TM oyunlardaki komutları kolayca yapmanız için TX Quickshot'da aksiyon tuşları üçgen, kare, daire ve çarpı olarak düzenlenmiştir.

Birbirinden bağımsız yapıda, kusursuz tepkime veren, kaliteli ateş tuşları ile attığınızı tam zamanında vuracak, hiç bir şutu kaçırmayacaksınız!


Tüm oyunlardaki her hareketi kusursuz yapabilmeniz için TX QuickShot'ın ön tarafında işaret parmaklarınızla erişebileceğiniz hem sağ hem de sol tarafta 2'şer aksiyon tuşu yer almaktadır. Bu sayede PS3 TM oyunlarındaki R1,L1, R2,L3 içeren fonksiyonları yapabileceksiniz.

İyi bir oyun keyfi için TX QuickShot avuç içine tam uyumlu ergonomik yapıda tasarlanmıştır.titreşimli gamepad pc joystick playstation 3 oyun kolu çift analog gamepad tx quickshot gamepad


TX QuickShot GamePad: PC/ PS3 Uyumlu Titreşimli Oyun Kolu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!