Kapat

TX Tornado Notebook Soğutucu: Mavi Ledli 20 cm Fan


Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 22 İNDİRİM

Fiyat :
23,26 TL


TX Tornado Notebook Soğutucu. Dev 20cm Fanı ile 10"-16" Dizüstü Bilgisayarların Altında Fırtınalar Kopartacak Yeni Soğutucu!Dev 20cm Fanı ile 10"-16" Dizüstü Bilgisayarların Altında Fırtınalar Kopartacak Yeni Soğutucu!
Hızlanan ve güçlenen dizüstü bilgisayarların en büyük sorunu ısınmadır. Isınan, yavaşlayan zaman zaman kilitlenen dizüstülerin imdadına TX Tornado yetişecek. 20cm yüksek performanslı ve sessiz fanı sayesinde dizüstünüz artık ısı sorunu yaşamayacak. Eğimli yapısı ile ergonomiden ödün vermeyen, titreşim engelleyici destekleri ile farklı, uygun fiyatıyla cebinizi de düşünen mükemmel dizüstü soğutucu.
 


 

20 CM Sessiz ve Performanslı Hem de Mavi LED'leri ile Işıl Işıl
TX Tornado üstün soğutma performansı için 750 rpm devir dönen maksimum 24 dBA düşük ses seviyesi sunan 20cm boyutunda fana sahiptir. Geniş hava kanalları sayesinde bilgisayarınız tüm yüzeyi eşit şekilde, hızla serinliğe kavuşur! Üstelik Mavi LED'ler ile daima ışıl ışıl bir görüntü sunar.  

Eğimli Yapısıyla Bilekleriniz Rahat Etsin
TX Tornado'nun eğimli ergonomik yapısı sayesinde uzun süreli bilgisayar kullanımında oluşabilecek bilek ağrılarınızın önüne geçersiniz. Özel olarak eğimli ve kıvrımlı tasarlanmış TX Tornado sayesinde bileklerinizi daha ergonomik bir konumda bulunduracaksınız.
 


 

Titreşim Engelleyici Sünger Destekler
Soğutucunun masada ve dizüstünün soğutucu üzerinde sağlam, hareketsiz durması için titreşim engelleyici sünger destekler kullanılmıştır. Bu destekler dizüstünüzün tabanını korur ve dizüstü ile hava kanalları arasında mesafe oluşturarak soğutma performansını arttırır.Parlak Piyano Siyahı Gövdesi ile Göz Alıcı
TX Tornado kaliteli malzemeden üretilmiştir. Sağlam pleksi yapısı ile dayanıklıdır. Göz alıcı parlak siyah tasarımı ile dizüstünüzün masanızda şık durmasını sağlar.TX Tornado Notebook Soğutucu: Mavi Ledli 20 cm Fan Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!