Kapat

Uçan Alarmlı Saat


Fiyat :
19,90 TL


Uyanma Problemine Son!

Uyanma problemi yaşayan Bitenekadarcılara artık rahat yok  

Bu dijital saat gerçekten uçuyor, tepesindeki pervane dönmeye başlayıp, kendisini ve alarm sistemini odanın bir köşesine ulaştırıyor.

Alarm mekanizması, siz onu bulup tekrar eski haline getirinceye kadar susmuyor, böylece mutlaka yataktan kalkmış olmanız gerekiyor. Sabahları yataktan kalkmakta zorluk çekenler için mükemmel bir hediye...

Yataktan kalkmak için artık birinin yüzünüze soğuk su dökmesine ihtiyacınız yok... Bu özel saat sizi tam vaktinde yataktan çıkartıyor...

Nasıl mı? İşte aynen şöyle: Örneğin saat 9:00`da yetişmeniz gereken çok önemli bir toplantı var ve buna yetişmek için en geç 7:00`de kalkmanız gerekiyor. Saati 7:00`ye kurdunuz ve yattınız. İşte herşey bundan sonra başlıyor. Saat tam 7:00`de inanılmaz güçlü bir yangın alarmı ile uyanmaya başlıyorsunuz. O da ne! Birdenbire saatin üstündeki pervane uçup odanın diğer ucuna kadar gitti. Saatin üzerindeki düğmelere basıyorsunuz ancak saat bir türlü susmuyor. O an yapmanız gereken şeyi anlıyorsunuz. Tercih sizin. Ya yataktan kalkıp o pervaneyi yerine takarsınız ya da herkesin uyanmasını beklersiniz. Belki birisi kalkıp pervaneyi yerine takar. Ama inanın her iki ihtimalde de sonuna kadar uyanık olacaksınız.

                                     

Klasik alarmlı saatleri kapatıp "5 dakika daha" şekerleme yapabilirsiniz. Ama bu saat için aynı şey asla geçerli değil. Ee sonuçta hayat biraz ciddiyet ister. Öyle değil mi?
Çalıştırmak için 4 x AA pil gerekir.
Sadece Beyaz renk mevcuttur.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
Bu ürün kargoya 7 Ağustos 2008 Perşembe günü verilecektir.Uçan Alarmlı Saat Yorumları Tüm Yorumlar (26)
38 sipariş | 117 yorum | Yorum Detay 59 ytl le orijinal alacak arkadaslara hepside cindeki ayni fabrikanin urunu. piyasda farkli urunler falan yok.

59 lira odeyince kendini daha iyi hissedecek arkadaslara hayirli olsun ama ben kazik yemeyi sevmem.

59 ytl olan isvicre mali ise linkini yollayin da gorelim lutfen.

inanmayan alibaba.com a girsin search etsin hatta isterseni ithal bile edebilirsiniz.
79 sipariş | 41 yorum | Yorum Detay re theCoxeD Arkadaşım yazdığın bilgilendirme için öncelikle teşekkür eder sonra BK ya bir kez daha teşekkür ederim.

Orginali ile kıyaslanamayacak derken neyi kastettiğinide yazarmısın? Yani dahamı iyi dahamı kötü? Senin yazdığın gibi ise orginal ürün yetersiz kalmış ve başka firma bu ürünü alternatif ve farklı özelliklerle sunmuş demektir. 5 çeşit ışık ve 12 adet farklı seside eklemiş. Yani bu yazdıklarından daha iyi diye anlıyabilirmiyiz?

İyiki orginali almamışım diyorum :) ne o sadece mavi ışık kırik kırak mekanik ses hemde 60 lira verip alacağız :) ,

Uyanma zorluğu olan arkadaşlar çökünüz saate :)

BK NSD POWERBALL diyorum yetti gari hadi verde kurtul. Her notumun sonuna yazıyorum hala vermiyorsun :P Şöyle neonlularından olsun.
22 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Olmadı demiştim... Söylediğim yorumda yalan yoktur neyse odur. Bitenekadarı çok seviyorum mükemmel bir hizmet anlayışı var. Ama suç onların değil.

Bu ürünün orjinali (ilk çıkanı) le futur'da satılmaktadır. 5 farklı renk ekran aydınlatması değil sadece mavi ışığı var orjinalin. Ayrıca orjinali bu ürün gibi melodisini mono speakerla 12 farklı melodi olarak değil yangın alarmına benzeyen mekanik bir ses çıkartmaktadır. Bu ürünün 10 adet farklı distribütörü yoktur. Dolayısı ile bu saati ben aldım iade ettim Bİ'de. Neyse alanlar orjinali olmadığını bilsin yeter. Orjinali ile kıyaslanamayacak bir ürün... Bu arada orjinali 59 ytl

1 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay ilk alışveriş :) Uzun zamandır takip etmeme rağmen sonunda ilk alışverişimi yapabildim. Genel olarak online alışverişlerinde elektronik cihazlarda hep sorun yaşayan biri olarak umarım sorun yaşamam.
Almamda en büyük etken BK'nın kullanıcılarının sorularına anında cevap verilmesi ve üyelerin BK hakkındaki olumlu yorumları oldu.
İnşallah resimdeki kadar orijinal ve kalitelidir.
3 sipariş | 20 yorum | Yorum Detay dürüstlük ve ahlak.. bugün bir arzumu "bize yazın" bölümünden bildirdim..
yarım saat geçmeden cevap geldi ve alternatifler sunuldu..
gerçekten bu kadar dürüst ve ahlaklı çalışıp müşterilerinizi önemsediğiniz için kendi adıma teşekkür ediyorum..