Kapat

Ultra Hassas Stylus Pen: Dokunmatik Ekran Kalemi


Piyasa Fiyatı :
14,90 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Dokunmatik ekranlı cihazlarınızın çizilmesini önleyen ve kolay kullanım imkanı sağlayan Ultra Hassas Stylus Pen: Dokunmatik Ekran Kalemi.

Dokunmatik akıllı cihazlarınızı en etkin şekilde kullanabilmeniz için tasarlanmış Ultra Hassas Stylus Pen: Dokunmatik Ekran Kalemi.

Tüm dokunmatik ekranlarda kullanmak üzere tasarlanan Dokunmatik Ekran Kalemi kalem ile artık dokunmatik ekranları kullanmanız artık çok daha rahat ve konforlu.

Akıllı cihazlarınızda yer alan uygulamalarda ultra hassas stylus pen yardımıyla kolayca uygun dokunuşlar ve çizgiler oluşturarak görüntüler yaratabilirsiniz.

Mail atarken, mesaj yazarken, internet ortamında dolaşırken parmaklarınızla yanlışlıkla dokunduğunuz yerlere artık dokunmatik ekran kalemi ile daha dikkatli dokunacaksınız.

Dokunmatik Ekran Kalemi Özellikleri:

  • Bu stylus özellikle Apple IPad, IPad 2, Iphone, Ipod Touch ve diğer yüksek kapasite dokunmatik ekran teknolojisini kullanan elektronik cihazlar için üretilmiştir,
  • Son çıkan yüksek kapasiteli dokunmatik ekranlar sadece insan vucudu benzeri elektronik Konduktörlerle çalışır, bu yüzdendirki ucu geleneksel rubber malzeme ile kaplanmış stylus kalemler ipad’inizle çok fakir çalışır.
  • Yazmak için efor sarf etmenize gerek yoktur ve ultra hassas başlığı sayesinde çok hafifçe dokunmanız yeterli olacaktır.
  • Microsonic Ultra hassas Stylus sadece yüksek kapasiteli ekranlar için üretilmiştir ve İpad’iniz veya benzeri cihazınızla mükemmel çalışır,
  • Klipslidir; Cepte, Kitapla, Ajanda v.b. ile kolayca taşınır,
  • Ekranınız çizilmesini ve parmak izi kalmasını önler.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Ultra Hassas Stylus Pen: Dokunmatik Ekran Kalemi " gönderilecektir.ekran kalemi hassas dokunmatik ekran kalemi dokunmatik ekran kalemi ultra hassas dokunmatik ekran kalemi stylus pen


Ultra Hassas Stylus Pen: Dokunmatik Ekran Kalemi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!