Kapat

Ethernet Pense: Universal


Piyasa Fiyatı :
31,31 TL

% 21 İNDİRİM

Fiyat :
24,61 TL


Ethernet Pense: Universal Telefon ve Network Kablolarının İşlemleri İçin RJ 11 ve RJ 45 Kablo Uçlarının Çıkarılması Takılmasına Olanak Sağlar

Bitenekadarcılar için dünya üzerinde her türlü telefon ve network kablolarının işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla tasarlanmış bir Ethernet Pense: Universal.

Evrensel olarak telefon ve internetle ilişkili kabloların düzenlenmesinde işlev görebilmekte olan Universal Ethernet Pense ürününün RJ 11 ve RJ 45 kablo uçlarının çıkarılması, takılması ve gönül rahatlığıyla kolaylıkla monte
edilebilmesine olanak sağlamaktadır.

Universal Ethernet Pense kapsamında kablo soyucusu ile de kabloların kolaylıkla ortaya çıkarılması sağlanabilmektedir.

Tek bir ürün ile internet ve telefona dair tüm kablo işlemlerinin düzenlenmesi sağlanabilmekte ve bu sayede bireysel olarak, dışarıdan bir desteğe ihtiyaç duymaksızın gereli olan çalışmalar sergilenebilmektedir.

Universal Ethernet Pense ürününün boyutları, 19 cm ile 8 cm dir.

Tüm bunların yanında Universal Ethernet Pense ürünü, birinci kaliteden çelik kullanılarak üretilmiş olan bir üründür.

Universal Ethernet Pense ürünü sayesinde hem dışarıdan destek olmaksızın telefon ve internet kablolarıyla ilgili gerekli olan tüm işlemlerin gerçekleştirilebilmekte hem de tek bir ürünle ihtiyaç duyulan her türlü işlem sunulabilmektedir.

İnternet Kim Tarafından ve Ne Zaman İcat Edildi?

İnternetin icadı, bilgisayarların ortaya çıkmasıyla ilişkili olarak 1957 yıllarına kadar dayanmaktadır.

Bazı kaynaklarda belirtildiğine göre, 1962 yılında J.C.R Licklider tarafından Amerika’nın en büyük üniversiteleri arasında yerini almış olan Massachusetts Institute of Tecnology (MIT)’de ortaya çıkarılmıştır.

İlk defa internet. Uzun zamanlar boyunca tartışma yaratmış olan Galaktik Ağ kavramı ile bu Enstitü tarafından ortaya atılan bu fikir, Amerikan Askeri araştırma projesi kapsamında yer alan, İleri Savunma Araştırma Projesi’nin (DARPA ­Defense Advensed Research Project Agency)başına geçen bireylerce ilk kez 1965 yılında iki bilgisayarın birbirleriyle iletişim kurması sağlanmıştır.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Ethernet Pense: Universal" gönderilecektir.Ethernet Pense: Universal Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!