Kapat

USB Çoğaltıcı ve Ethernet Ağ Adaptörü: Dark USB 3.0 Hub

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
159,85 TL

% 19 İNDİRİM

Fiyat :
129,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

USB Çoğaltıcı ve Ethernet Ağ Adaptörü: Dark USB 3.1 Hub Daha Hızlı Şarj İmkanı Yeni Nesil USB 3.1 Type C Macbook ve Slim UltraBook ile tam uyumlu

Dark 3x USB3.0 ve Gigabit Ethernet ağ adaptörü USB3.1 TypC üzerinden RJ-45 kablolu ağ bağlantısı sunan pratik bir adaptördür.

Yeni Nesil Macbook ve Slim UltraBook modellerinde inceliği korumak amacıyla sadece 1 adet USB 3.1 TypeC bağlantısı bulunmaktadır.

Böylesine gelişmiş bilgisayarlarda bulunmayan ethernet portu ve USB3.0 portların azlığı kullanıcıların harici cihazlarını bilgisayarlarına bağlamasını olanaksız kılmaktadır.

Dark USB3.1 TypeC Gigabit ağ adaptörü ile hem USB3.0 portlarınızı artırabilir hem de Gigabit hızında ağ kullanımına kolayca geçebilirsiniz.

USB2.0'ın 480Mbps hızındaki bağlantısı Gigabit hızında kablolu internet bağlantısını sınırlamaktadır.

Gigabit internet hızına ulaşabilmek için 5Gbit/sn hızına sahip USB3.0 arabiriminin kullanılması gerekir.

Dark USB3.0-Gigabit ethernet adaptör ve bilgisayarınızın USB3.0 portuyla hız sınırlarını aşacak kablolu ağ bağlantısına sahip olun!

Kablosuz klavye-fare, fotoğraf makinesi, USB bellek, harici disk ve akıllı telefon gibi birçok bileşeni aynı anda bağlamanız için Dark USB3.0 HUB 3 port USB3.0 desteğine sahiptir.

5Gbit/sn'e kadar yüksek hızı ile ışık hızında dosya transferi ve ağ bağlantısının keyfini sürün!

Standart kablolu ethernet girişine sahip Dark USB3.0 Gigabit Ethernet ağ adaptörü ile yeni jenerasyon

Yeni Nesil Macbook, Ultrabook, Netbook ve  gibi cihazlarınıza interneti kablolu getirebileceksiniz.

Sürücü CD'sinden kurulum yaparak kolayca internete kablolu bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Dark Gigabit Ethernet Adaptör ile ağ girişi bulunmayan veya ağ girişi bozulmuş tüm bilgisayarlarınızda kablolu interneti kullanmanın konforunu yaşayın.
 


USB2.0 üzerinden bilgisayarınıza bağladığınız akıllı telefon/tablet gibi cihazlar 500mA güç ile şarj olmaktadır.

Yeni nesil USB3.0 bağlantı ise 900mA şarj değeri ile USB2.0'dan ayrılmaktadır.

Dark USB3.0 HUB'ın yüksek hızlı portları ile cihazlarınızı iki kata kadar daha hızlı şarj edebilirsiniz.

.
Yenilenen Macbook ince yapısıyla dizüstü pratikliğini artırırken pek çok bağlantısını da tek USB3.1 Type C ile değiştirdi.

Böylece cihazınıza bişey bağlamak için elinizde tek port kaldı .

Sisteminizi daha verimli kullanmak için aynı anda bağlamanız gerekebilen USB Disk, Klavye, Mouse, Kamera, Printer gibi bileşenler için DK-AC-U31X3GL ideal çözümünüz.

3 adet USB 3.0 ve Gigabit Ethernet portu sayesinde yeni nesil Macook'unuzu Macbook Pro performansında kullanabileceksiniz !

USB 3.1 TypeC kullanılan yeni nesil Ultrabooklar ince ve hafif yapılarıyla bize taşıma kolaylığı sağlarken bağlantı portlarının azlığı nedeniyle bazen istediğimiz donanımları aynı anda çalıştırmamıza izin vermemektedir.

Özellikle ofis ortamında klavye, fare, yazıcı kullananlar için ultrabook ve dizüstü bilgisayarların USB çıkış sayısı yeterli gelmemektedir.

Taşınabilir disk, USB bellek gibi ekstra bir ürün daha kullandığınızda kablo tak-çıkar yapmak zorunda kalırsınız.

Dark 3 x USB3.0 HUB ve 10/100/1000 Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü, 3 port USB portu ile USB cihazlarda yaşadığınız tüm sorunların çözümü olacaktır.

Kompakt boyutlarıyla her tür çantaya ve bölmeye sığabilen DK-AC-U31X3GL 3xUSB3.0-Gigabit Ethernet adaptörünü zarif dizaynı ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz.

Avuç içine sığan USB3.0-Gigabit Ethernet adaptörünüzü her yere götürebilirsiniz.USB Çoğaltıcı ve Ethernet Ağ Adaptörü: Dark USB 3.0 Hub Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!