Kapat

USB den e-SATA Çevirici + eSATA Dönüştürücü Kablo


Fiyat :
18,90 TL


USB den e-sATA veya sATA disklere yüksek hızda iletişim 1 metre e-SATA Dönüştürücü Kablo

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcıların USB 2.0 Port larını kullanarak e-sATA veya sATA disklerine yüksek hızda iletişim kursunlar diye. Üstelik 1 metre uzunluğunda e-SATA Dönüştürücü kablo pakete dahil.

Yüksek hızda data transfer hızı

Yeni nesil anakart ve harddisklerin tamamı SATA uyumludur. Eski sistemlerde kullanılan IDE girişler mevcut değil. İşte bu cihaz sayesinden, herhangi bir anakart değişikliğine gerek kalmadan PC nize eSATA disklerinizi, USB porttan takarak kullanabilirsiniz.

2.5" / 3.5" sATA  Hard Diskler , sATA CD / DVD okuyucu ve/veya yazıcıları  çevirir.

Tak çalıştır / kullan
 
Harici güç ihtiyacı yoktur. Tüm Gücünü USB porttan alır

Windows ME, 2000, XP, Server 2003, Vista, Linux, MacOS 10 or üzeri işletim sistemlerinde driversiz kullanım

CE ve FCC standartlarına uygun üretim

Özellikleri :

- USB 2.0 Versiyon
- Maksimum 1.2Gbps data transfer hızı
- Serial ATA 1.0a ( sATA  1.0a ) ve üzeri versiyon
- Serial-ATA (Generation 1) data transfer hızı 1.5Gbps


Paket İçeriği :

- SAT – 701 çeviri
- Kullanım kitapçığı
-1 metre e-SATA dönüştürücü Kablo

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  12
Bu ürün kargoya 8 Ekim 2009 Perşembe günü verilecektir.
 

 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.
USB den e-SATA Çevirici + eSATA Dönüştürücü Kablo Yorumları Tüm Yorumlar (8)
156 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Hdd ve CD/DVD okuyucular nereden/nasıl güç alacak ? "2.5" / 3.5" sATA Hard Diskler , sATA CD / DVD okuyucu ve/veya yazıcıları çevirir" denmiş. 3.5" lik diskler ya da CD/DVD okuyucular güç kaynağı olmadan çalışamaz ki. Yani ekstra bir adaptör almak gerekir bence..yanlışsam lütfen beni aydınlat bk
7 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay islev? iyide benim anlamadigim zaten usb nin belli bir data alma siniri var. esata cevirici taksak bile bunun ustune nasil cikacaz???? benim laptopta esata girisi de var usb de var. ceviricinin nasil bir fonksionu olabilir ki burada
28 sipariş | 28 yorum | Yorum Detay USB hızıyla kısıtlı kalmak Bu aygıtın en büyük dezavantajı USB portunun hızı nedeniyle eSATA performansına ulaşamamak.

Bu durumun önüne geçebilmek için Expresscard girişinden bağlanan bir eSATA adaptörü kullanmak daha mantıklı.

BK bunlardan da vermeyi düşünür müsün?

Örnek: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.22074
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Düzeltme Tedarikçiden alınan bilgi doğrultusunda Maksimum transfer hızı 1.2Gbps olarak ürün bilgisinde güncellenmiştir.

Saygılarımızla
Bitenekadar.com
8 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Hata USB 2.0 denmiş ama maksimum hız 12Mbit, 12Mbit USB 1.0 hızıdır. Ya cihaz USB 2.0 değil yada hızı yanlış yazılmış.

Eğer cihazın maksimum hızı 12Mbit ise bu saniyede 1.5MB eder ki veri kopyalamak sadece işkenceye dönüşür.