Kapat

USB TV Kartı: Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Analog Dark Mobile TV Kartı


Piyasa Fiyatı :
159,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
119,90 TL


USB TV Kartı: Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Analog Dark Mobile TV Kartı 1920x1200 Çözünürlük Desteği Kayıt Özelliği ve Kompakt Kumanda Standart Anten Girişine Sahiptir

Bitenekadarcıların masaüstü bilgisayarlarında ve laptoplarında rahatlıkla TV izlemeleri için düşünülmüş USB Analog Zamanlı Kayıt Özellikli TV Kartı: Dark.

Bilgisayarlarını televizyona dönüştürmek isteyen bitenekadarcılar için analog standart ve kablolu yayınlar ile tam uyumlu Mobile TV Kartı.

USB TV kartı pratik kurulumu ve ergonomik yapısı ile her zaman yanınızda bulundurabileceğiz bir ürün.

Eş zamanlı ve zaman ayarlı MPEG 1/2/4 kalitesinde kayıt yapabilme özelliğine sahiptir.

1920x1200 çözünürlük desteği, time shift, kayıt özelliği ve kompakt Kumandası ile harika bir TV Kartı Çözümü.

Çok fonksiyonlu uzaktan kumandası ve kullanışlı türkçe menüsü ile canlı yayın sırasında programı durdurup geri ve ileri alabirlirsiniz.

USB'den bağlanabilen Mobile TV Kartı, 1900x1200'e kadar monitör çözünürlük desteğine sahiptir.

Dark Mobile TV, Windows'un eski sürümleri olan XP/Vista ve Windows 7 ve yeni sürümler olan Windows 8, Windows 8.1'i de destekler.

USB TV Kartı 1900x1200 çözünürlüğe kadar destekleyen özelliği ile analog yayınları ister CRT ister LCD her türlü monitörde rahat bir şekilde izlemenize olanak sağlar. 4:3, 16:9 ve 16:10 en boy oran desteği sayesinde standart yayınları geniş veya kare monitörlerinizde tam ekran olarak izleyebilirsiniz.

Üstelik televizyon seyrederken mola vermek için reklam arasını beklemenize gerek kalmayacak. Analog Dark Mobile TV Kartı ile canlı yayın sırasında programı durdurup sonradan devam ettirebilirsiniz.

Futbol maçı izlerken tartışmalı bir pozisyon mu oldu? USB TV Kartı ile izlediğiniz programı geri sarıp tekrar tekrar izleyebileceksiniz.

En sevdiğiniz belgeselleri filmleri, dizileri bilgisayarınıza eş zamanlı olarak VCD/DVD formatında Dark Mobile TV Kartı ile  doğrudan kaydedebilirsiniz.

Ayrıca zaman ayarlı kayıt özelliği sayesinde USB TV Kartı en sevdiğiniz programları kaçırma korkusunu ortadan kaldırıyor. Zamanında izleyemeyeceğiniz programlar için tek yapmanız gereken Dark Mobile TV Kartına zamanını girmek.

Standart veya Digiturk uydu alıcınızı USB TV Kartı'nın kompozit video girişinden bağlayabilirsiniz. Evinizde ailenizin diğer bir ferdi için ikinci bir TV almaya gerek kalmadan bilgisayarınızın ekranında uydu veya digiturk yayınlarını izleyebilirsiniz.

Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Analog Dark Mobile TV Kartı, sahip olduğu kompozit video ve ses girişlerinden aldığı sinyali hızlıca çözerek ekrana kusursuz aktarır.

Zaman içerisinde bozulabilecek video kaset gibi manyetik ortamlarda sakladığınız değerli anılarınızı dijital ortama USB TV Kartı ile kolayca aktarabilirsiniz.

Dark Mobile TV Video oynatıcılar, harici video kamera, ve oyun konsollarını kompozit video girişinden bağlayarak DVD kalitesinde kayıt imkanı sağlar.

USB TV Kartı: Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Analog Dark Mobile TV Kartı standart anten girişine sahiptir. İster analog masaüstü veya çatı anteni, ister kablolu TV bağlantısını yapabilirisiniz

Hızlı kanal geçişi, program hafızası, kolay kullanıcı arayüzü, otomatik kanal ayarlama özelliği, PAL/NTSC/SECAM yayın formatlarını destekleyen yapısı ile harika bir ürün.

Çok fonksiyonlu uzaktan kumanda sayesinde konforlu TV keyfini yaşayacaksınız.

Yerinizden kalkmadan her türlü işleminizi rahatlıkla yapmanıza olanak veren çok fonksiyonlu kumanda ile rahatlığın konforu parmaklarınızın ucunda.

Kompakt tasarımı ile Analog Dark Mobile TV'yi notebook, netbook gibi taşınabilir bilgisayarlar dahil her türlü bilgisayarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

USB TV Kartı'nın kullanımı normal TV kartlarından farklı olarak çok daha kolaydır.

USB 2.0 arayüzü ile tek yapmanız gereken cihazınızı bilgisayarınıza takmak ve programı kurmak.

Sıkışık USB Port'larına çözüm kutu içeriğinde bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayar veya USB çoklayıcılarda USB portlar birbirine yakın olabilir. Bu gibi durumlarda USB TV Kartı'nızın diğer portu kapatmaması için gerekli olan uzatma kablosu kutu içeriğine dahil edilmiştir.

TV Kartı Özellikler:

 • Giriş: 75 Ohm IEC (Din) Bağlantı
 • Frekans Aralığı: 3TV 48.25 Mhz-863.23 Mhz
 • Desteklediği Yayın Standartları: PAL/NTSC/SECAM
 • Kayıt Formatı: Mpeg 1/2/4
 • Bağlantı Çeşitleri: Kompozit Video, Stereo Analog Ses Bağlantısı, S-Video Bağlantısı
 • Kayıt Tipi: VCD/DVD formatında kayıt
 • Otomatik Kanal Ayarlama
 • Anten/Kablo TV Yayınları ile uyumlu
 • Uydu Alıcısı ve AV-IN desteği
 • Bağlantı Ara Yüzü: USB 2.0 (USB1.0 ile uyumlu)
 • Ürün Kodu: DK-AC-TVUSBANALOG2

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "USB TV Kartı: Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Analog Dark Mobile TV Kartı" gönderilecektir.usb analog zamanlı kayıt özellikli tv kartı: dark tv tv kartı usb tv kartı: zaman ayarlı kayıt özellikli analog dark mobile tv kartı usb tv kartı


USB TV Kartı: Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Analog Dark Mobile TV Kartı Yorumları Tüm Yorumlar (7)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (1)
100 %
3 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay çanak antenle de kullanılabilir pakette dönüştürücü sokette var diye biliyorum
15 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Ürün isminde de belirttiği üzere Analog yani bildiğiniz eski tip antenlerden alınan sinyal ile yayınları alıyor. Yani sizin evinizdeki çanak anteni bu cihaza bağlayamazsınız ve sadece karasal yayınları alabilirsiniz. Dolayısıyla kaliteli bir görüntü almanız için eskiden olduğu gibi anteni sağ sol yapmakla çok uğraşmanız gerekiyor, onunda en iyi görüntüsü uydu alıcısında ki görüntü kadar kaliteli olmayacaktır.
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Bu usb tv kartıyla uydu yani çanaktan gelen kabloyu bağladığımızda uydu kanallarını izleyebiliyor muyuz?
12 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay tablet bilgisayarlarda kullanabılırmıyız?
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba ,
USB TV Kartı: Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Analog Dark Mobile TV Kartı ürünü linux tabanlı işletim sistemlerini desteklememektedir. Keyifli alışverişler dileriz.