Kapat

USB Uzatma Kablosu 10 Metre (USB 2.0)


Piyasa Fiyatı :
30,00 TL

% 57 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Sağlam Soket ve Şeffaf Kablo Yapısı Özel Koruma Kaplamalı 10 Metre Uzunluk

USB Uzatma Kablosu 10 Metre (USB 2.0), kablonun üzerinde yer alan özel koruma kaplaması sayesinde çevrede manyetik alan oluşturan cihazlardan etkilenmez ve yüksek performans sunmaktadır.

Usb kablo uzatmasında kullanılır.

Hızı USB 2.0

Sağlam soket ve şeffaf kablo yapısı ile uzun ömürlüdür.

Kablo Uzunluğu : 10 Metre


1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "USB Uzatma Kablosu" gönderilecektir.usb uzatma usb uzatma kablosu usb kablo 10 metre usb kablosu uzatma kablosu usb 2.0 uzatma kablosu 10 metre usb uzatma kablosu usb uzatma kablosu 10 metre (usb 2.0)


USB Uzatma Kablosu 10 Metre (USB 2.0) Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
50 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
9 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Bu ürün harika 10 metre ileriden dvr kameraları kontrol etmek için almıştım. Malum kablosuz mause'ler dvr sistemlerinde çalışmıyor. usb kablo sayesinde kablolu mause on numara çalışıyor.
12 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay bu ürünün 5m olanını kullanıyorum halen, üzerinde tekrarlayıcı bulunuyor benimkinde, bunda da var sanırım sondaki kutunun içinde. Tekrarlayıcı olmayanlar çalışmazlar bu mesafede. onun dışında tek kötü yanı kablo uçlarınde ferrit EMI filtreleri olmaması, ama ayrıca satın alıp takarsanız parazit sorununuz (cihazların çalışmaması, saçmalaması vb) kalmaz.
66 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay Merhaba, bu ürün 10m olmasından dolayı wireless adaptörlerde uygun çalışmaktamıdır. Mesafe uzun olmasından dolayı cihazı tanımama, sinyal düşüklüğü olma ihtimali varmıdır?