Kapat

USB Webmail Notifier: USB E-Mail Habercisi


Piyasa Fiyatı :
33,35 TL

% 61 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


USB Webmail Notifier: USB E-Mail Habercisi 10 Farklı Renkte Işıklı Uyarı Verebilmektedir Tüm E-mail Servisleri İle Uyumludur

Zarf şeklinde ilginç, eğlenceli ve şık tasarıma sahip E-mail habercisi bütün e-mail hesaplarınızı sizin yerinize kontrol eder ve yeni mail aldığınızda ışıklı ve sesli olarak size haber verir.

Bilgisayar başında beklediğiniz bir e-maili sürekli posta kutunuza girerek bakmanıza gerek kalmadan, e-mail geldiğinde sizi yanıp sönen ışığı ve sesi ile uyarır.

Bir çoğumuz sürekli e-maillerimizi kontrol etmeyi unutabiliriz, yada beklenen önemli bir maili sürekli posta kutusuna girip bakmaktan sıkılabiliriz.

Bu cihaz sayesinde posta kutunuzu sürekli kontrol etmenize gerek kalmadan, yalnızca e-mail geldiğinde girerek bakmanıza yardımcı olur.

Güç kaynağını usb giriş kablosundan alır. Bilgisayarınızın usb girişlerinden birine takın kullanmaya başlayın. Posta kutunuza düşen e-mailleri size bildiren harika bir uyarıcı sistem.

Tüm e-mail servisleri ile uyumludur.

İş yerinde yada evinizde sürekli bilgisayar başında beklemenize gerek kalmadan başka işleriniz ile ilgilenebilirsiniz, ışığı yanıp sönen e-mail bildiriciniz yeni bir e-mail geldiğini size haber verecektir.

Mektup görünümünde olup beyaz rengi ve Işığı mevcuttur.

Windows 2000/XP,Mac ve Vista ile uyumludur.

Outlook ve outlook express ile uyumludur.

Diğer uyumlu servisler; gmail, hotmail, yahoo, windowslive, mynet vs. uyumlu olmasının yanı sıra outlook’a kurulan birçok pop email servisleriyle de uyumludur.

Email geldiğinde yanıp sönerek ve sesli olarak size e-mailiniz geldiğini bildirir.

USB Webmail Notifier: USB  E-Mail Habercisi Ölçüleri :
7,5cm  x 3cm x 4,7 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet USB Webmail Notifier: USB  E-Mail Habercisi gönderilecektir.haberci e mail habercisi webmail notifier


USB Webmail Notifier: USB E-Mail Habercisi Yorumları Tüm Yorumlar (3)
17 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Android Cihazları destekliyor mu?
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba 112rambo,

USB Webmail Notifier: USB E-Mail Habercisi, bilgisayar kapalıyken kullanılamamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.
14 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Pc Kapalıyken de Uyarıyormu