Kapat

USBden Pil Şarj Eden Acil Güç Ünitesi! (2 Adet Philips Alkaline Pil Hediye)


Fiyat :
15,90 TL


ISSUN S3300N Cep Telefonu, IPOD, MP3 Çalar, PSP Kendi Pillerini de Şarj eder!

Kendi Pillerini de şarj edebilen acil durum şarj cihazı!

Bitenekadarcıların şarj ihtiyaçları düşünülerek, daha geniş yelpezede cep telefonu, cep bilgisayarı, MP3 çalarlar, IPOD ve oyun konsollarınızı acil durumlarda daha da yüksek kapasite ile şarj edebilmeniz ve kullanabilmeniz için!

Üstelik USB girişi saysinde Bilgisayarınıza bağlayarak içindeki pilleri şarj edebilirsiniz


Ürün Videosu: (Videoda belirtilen fiyatı dikkate almamanızı rica ederiz.

Üstelik LED ışığı sayesinde mini el feneri işlevi de görür!

Üstelik taşıma kılıfı hediye!

Paketle beraber 2 adet Philips Powerlife Alkalin Pil pakete dahildir. 2 adet pil, 8 adetlik paket içinden verileceği için ambalaj içinde olmama ihtimali bulunmaktadır.

Kendi Pillerini de şarj edebilen acil durum şarj cihazı!
(2 adet Kendi şarjlı Kalem AA pilinizi takmanız koşulu ile)

ISSUN S3300N ( İki Pilli Taşınabilir Yedek Güç Ünitesi )

ISSUN S3300n
4 farklı fonksiyonu ile Cep Telefonları, PDA’ler ve Akıllı ( Smart ) Cep Telefonları, Mp3-Mp4 Çalarlar, Ipod’lar, CD-DVD Çalarlar, Sony PSP, Nintendo DS gibi Oyun Konsolları, BlueTooth Araçlar ve benzeri el tipi diğer elektronik cihazlara güç sağlayan ve sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz yedek bir güç ünitesidir. İki pilli yapısı ile sınıfının çok üstünde güçlü, pil şarj etme yeteneği ile de oldukça ekonomik ve çevrecidir.


ISSUN S3300n ne işe yarar?
1. Issun S3300n farklı tip pek çok el tipi cihaza, AA tipi Alkaline veya şarj edilebilir piller ile enerji sağlar. Bu sayede el tipi cihazlarınızın pilinin bitmesi derdi ortadan kalkmış olur.
2. AA Tipi tekrar doldurabilir pillerinizi farklı üzerindeki USB port ile Laptop ve PC'den  şarj edebilir.
3. Doldurulmuş pillerin içindeki gücü 1 ay boyunca koruyabilir.
4. Üzerindeki Flash aydınlatma sayesinde ışık kaynağı olarakta kullanılabilir.


ISSUN S3300n hangi el tipi cihazlar için uygundur?
1. Apple iPod Touch,Nano,Shuffle,Video,yeni nesil nano (dişi usb port ile)
2. Nokia telefon modellerini (eski ve yeni uç kutuda mevcut)
3. Samsung cep telefonlarının tüm modelleri (orijinal uç ve dişi usb port ile)
4. Sony Ericsson tüm modeller (orijinal uç ve dişi usb port ile)
5. LG Chocolate serisi
6. Motorola tüm modelleri (orijinal uç ve dişi usb port ile)
7. Sony PSP Mobile, tüm markalara ait PDA’ler ( 4 mm jack uyumlu ve dişi usb port ile)
8. Bluetooth kulaklık setleri ve tüm marka model Bluetooth cihazları (mini usb girişli modeller)
9. Smart Phone’lar, PDA’ler, GPS ( USB 2.0 dişi soket ile ) ürünleri
10. Sony PSP, Nintendo DS Lite, GameBoy Micro gibi Oyun Konsolları (orijinal 4mm jack)
11. CD/DVD Çalarlar
12.Tüm marka model Mp3 Mp4’ler (Mini Usb girişli modeller)
13.Tüm markalara ait Çift Sim Kartlı Cep Telefonları (dişi usb port ile)
14.Tüm digital fotoğraf makinaları (mini usb girişli olan modeller)
15.Tüm markalara ait GPS cihazlarını (üzerinde mini usb bulunan ve usb şarj kablosu olanlar için). İsterseniz GPS cihazını araçtan sökün ve Issun’la dağlarda denizlerde yada havada kullanın)
16. Diğer 5.5V ve altında şarj edilen ürünler


Issun S3300n hayatımızı nasıl kolaylaştırır?
ISSUN S3300, Cep Telefonları, PDA’ler ve Akıllı ( Smart ) Cep Telefonları, Mp3-Mp4 Çalarlar, Ipod’lar, CD-DVD Çalarlar, Sony PSP, Nintendo DS gibi Oyun Konsolları, BlueTooth Araçlar ve benzeri el tipi diğer elektronik cihazlara güç sağlar.
Sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz kadar hafiftir.
Elektriğin olmadığı ve yedek gücün şart olduğu durumlarda ihtiyacınız olan enerjiyi almanıza olanak verir. Dahası kullanım alışkanlıklarınızı değiştirebilirseniz hiçbir şekilde elektrik şarj aletlerine ihtiyacınız olmadan yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Böylece el tipi cihazlar nedeni ile oluşan elektrik tüketim maliyetlerini de en aza çekmiş olursunuz. Üstelik dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz tekrar doldurulabilir AA pillerinizi yanınızda taşırsınız.


ISSUN S3300n i diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir?
1. İki pili sayesinde el tipi cihazlarınızı sınıfının üstünde bir performans ile şarj eder.
2. Güneş Enerjili Şarj cihazları, araba ve AC adaptörleri sayesinde sadece USB port üzerinden değil elektriğin hiç bulunmadığı ortamlarda da güç bulmanıza yardımcı olur.
3. İçinden çıkan adaptörler sayesinde hemen hemen tüm cep telefonları ile diğer el tipi cihazları şarj edebilirsiniz. Bu sayede tatile giderken, yürüyüş yaparken, dağa çıkarken, sahilde, yani diğer elektriğin hiç bulunmadığı ortamlara giderken elektrik şarj aletlerini yanınızda taşımak zorunda kalmazsanız.
4. El tipi cihazlarınızın pili bittiği zaman doldurduğunuz için bu cihazların pil ömürleri artacak ve bu cihazlar için harcadığınız elektrik masrafı en aza inmiş olacak.


ISSUN S3300n için örnek uygulamalar:
Tatile çıkanlar için ideal bir seyahat şarj aracıdır: Diyelim ki tatile çıktınız. Yanınıza en az 5 adet elektrik şarj aleti almanız gerekiyor. Ancak bavulunuzda yer yok. Yanınıza alacağınız bir S3300n ile siz ve aile bireylerinizin el tipi cihazlarını normal ve tekrar şarj edilebilir piller kullanarak şarj edebilirsiniz. En acil durumlarda el tipi cihazlarınızın artık pili bitmeyecek: Cep telefonunuzun veya diğer el tipi cihazlarınızın pili olmadık zamanlarda bitiyor ve sizi sıkıntıya mı sokuyor? S3300n alarak dilediğiniz zamanda cihazlarınıza güç sağlayabilir, kritik zamanlarda işinizi görebilirsiniz.

Elektriğin bulunmadığı ortamları artık dert etmeyin: Yürüyüş yapıyor, dağa çıkıyor veya elektriğin hiç bulunmadığı yerlere gidiyorsanız, el tipi cihazlarınızın pilinin bitme olasılığı da yüksek demektir. Yanınızda taşıyacağınız S3300n ile en zor durumlarınızda bile bu cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Artık çevreyi düşünme zamanınız gelmedi mi? Çevreyi korumak, daha az elektrik harcamak veya daha az elektrik faturası ödemek mi istiyorsunuz? Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirerek ve S3300n kullanarak bundan sonraki dönemde elektrik şarj aletlerini en az seviyede kullanabilirsiniz.

Ürün Genel Bilgileri:

 • Boyutlar: 85 x 37 x 19mm
 • Ağırlık: 54g ( 2 pil ile )
 • Pil Tipi: AA
 • Pil Türü: Ni-MH, Ni-CD
 • Giriş Voltajı: 5.5V DC
 • Şarj Akımı: 150-300mAH

   

  Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
  Bu ürün kargoya 22 Ocak 2009 Perşembe günü verilecektir.

  Çift ürün gününde aynı adrese her iki üründen alanlara uygulanacak toplam Kargo Bedeli 5 YTL • USBden Pil Şarj Eden Acil Güç Ünitesi! (2 Adet Philips Alkaline Pil Hediye) Yorumları Tüm Yorumlar (24)
  Mükemmel
  0 %
  Çok İyi
  0 %
  İyi (2)
  100 %
  Fena Değil
  0 %
  Çok Kötü
  0 %
  23 sipariş | 20 yorum | Yorum Detay İyi bir ürün ama; maalesef şimdi Galaxy S3 cihazımla kullanamıyorum. Çünkü kablo girişi uygun değil!
  31 sipariş | 37 yorum | Yorum Detay çok az alet için yeterli güç üretiyor.
  8 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay i phone I phone sorunuza cevap vereyim.
  ürün iphone 3g ye uyumlu değil nerdeyse her marka cihazı şarj edebiliyor ancak i phone da işe yaramadı. Üstelik i phone ara kablosu da içinde bulunmuyor. Bunun dışında gerçekten faydalı bir cihaz...
  58 sipariş | 119 yorum | Yorum Detay Selam Tekrar İşte boyle ürünler istiyorum. Epeydir birşey almadım ama devamlı izliyorum değişik ürünler istiyorum oldumu damlarım. :)
  50 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay alın kaçırmayın süper bir ürün alın kaçırmayın derim.1 aydır kullanıyorum.yalnız pilleri almak yerine şarzlı pil ile kullanmak daha avantajlı.2500 yada 3000 MAh lik şarzlı pilleri hem usb den şarz edebilir,ihtiyacınız olana kadar issun içinde şarzını koruyabilirsiniz.1 aya kadar şarzı koruyor.(şarzlı piller kullanılmadığı takdirde şarzını tutamaz kendi kendine boşalır)