Kapat

Uzaktan Kumandalı 4 Kademeli Akıllı Duy: Işığa Hükmet!


Fiyat :
9,90 TL


SCARLETT TLH-901 Akıllı Duy! Hem tasarruf hem rahatlık Işığa hükmedin!

DİKKAT: Ürün Klasik Akkor Lambalar ile kullanım için idealdir. Tasarruflu Ampullerde ışık şiddeti ayarı yapılmamakla beraber sadece açma kapama işlevi yapmaktadır.

Bitenekadarcıların mekanlarına Konfor Rahatlık ve Tasarrufu birarada getiren mükemmel bir aydınlatma çözümü!

Artan Elektrik fiyatların en güzel çözüm!

En romantik ortamları oluşturmanın en kolay yolu!

Üstelik evinizdeki mevcut herhangi bir Kumanda ile çalışabiliyor!

Ayarlanabilir infrared kontrollü duy!

Herhangi bir uzaktan kumanda (TV, DVD, Müzik Seti vb.) ile kontrol edebilme. (ürünle birlikte ayrıca kumanda gelmemektedir)

4 kademeli aydınlatma seviyesi (25%, 50%, 75%, 100%)

Işığı tamamen kapatma özelliği!

Kumandaların herhangi bir tuşu ile çalışır ve kademe kademe açılır artar ve azalır.

Işık azaldıkça tasarruf miktarınız artar!


AC 220V / 50Hz şebeke hatlarında kullanılabilme

Maksimum çıkış gücü: 150W

Kumanda etkileşim mesafesi: 6m

Çalışma ortam sıcaklığı: -10/+40°C

2 yıl garantili

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Bu ürün kargoya 11 Ekim 2010 Pazartesi günü verilecektir. 

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.

 

 Uzaktan Kumandalı 4 Kademeli Akıllı Duy: Işığa Hükmet! Yorumları Tüm Yorumlar (10)
15 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay cihaz hakkında bilgi gerçekten çok saçma sorular var,ince duy varsa olmaz tabikide normal ampulleri taktığınız duylar kadar boyutu,ayrıca evinizde herhangi bir infared kumandayı cihazın üstüne tutup herhangi bir tuşa basınca cihaz açılır yada kapanır çalışma şekli böyle
14 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay duy peki duyu takacağımız lamba ince duyuya uygun ise ne olacak?Benim ki öyle örneğin ince duyulu ampülle çalışıyor
36 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay kumanda? benim evimde televizyon yok. bakiyorum dusunuyorum gercekten kumanda da yok hic. :)

sizin sitede de satilan mini helikopter var. ondan var bende. onun kumandasi da kizil otesi isin yayiyor. onunla calisiyor mu? bi deneseniz. eger evetse alicam onunla kullancam.
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay kendine ait kumandası yokmu ? kendine ait kumandası yok mu ? bide tvnin kumandasıyla kullanabiliyorsak hangi tuşları kullanıcaz 25 tane tuş var kumandada.
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Ürün Kulalnımı Ürün Akkor Flamanlı lambalarda kademe ayarı yapılarak kullanılmaktadır.Tasaruflu Ampüllerde sadece açma kapama işlemi gerçekleştirmektedir.

Saygılarımızla
Bitenekadar.com