Kapat

Uzaktan Kumandalı Helikopter


Fiyat :
19,90 TL


Aşağı / Yukarı - Sağa / Sola Hareket Yedek Pervane 15-20 D. şarj ile 5-7 D. Uçabilme İç ve dış mekanda kullanabilme

Bitenekadarcılar yeni bir modeli daha uygun bir fiyat tedarik edilebilen uzaktan kumandalı helikopter, bugüne özel bir fırsart olarak kısıtlı sayıda sizlere sunulmaktadır!

Dünyanın en hafif, en ufak helikopterlerinden birisi!

Üstelik 2 Kanalı sayesinde Yukarı-aşağı / sağa-sola dönüş yapabilme imkanı! 

Üstelik helikopter üzerindeki Lityum-Poly bataryayı rahatlıkla ekonomik olarak şarj edebilme!

Helikopter uçurmak artık oldukça kolay ve eğlenceli. Bu helikopter hem kapalı ortamlarda uçurmak hem de açık mekanlarda uçurmak (rüzgarsız ortam olmak şartı ile) için geliştirilmiştir, 10 gr`dan daha hafif olan bu ürün Infrared Kumandası ile uçurulmaya hazır sizi bekliyor..

 

  • Basit çarpmalara dayanıklıdır
  • İçerisinde yedek kuyruk pervane çıkmaktadır
  • Helikopter kumandadan şarj olmaktadır
  • 15-20 dk.lık şarj’dan sonra 5-7 dk. uçar
  • Kumanda 6 adet AA(kalem) pil ile çalışmaktadır
  • Ürün 2 kanallıdır, yukarı/aşağı ve sağ/sol fonksiyonu vardır
  • Türkçe Kullanım Kılavuzu

Ölçüleri:

Gövde Ölçüsü: 170mm x 135mm x 72mm
Üst Pervane:130 mm
Arka Pervane: 30 mm

Özellikler:

Helikopter Batarya: LI-POLY 3.7V 65 Mah

Kumanda: DC 9 V 0.45W - Pil: 6xAA boy (Kalem pil, pakete dahil değil)


Full Şarj Dolum Süresi : 15-20 Dakika
Uçuş Süresi: 5-7 Dakika
Yanıp sönen Led ışık ile keyifli gece kullanımı

Notlar:

1) Bu üründe arızalı ve kusurlu olması durumunda değişim ve iade mümkündür ancak çarpma sonucu oluşabilecek hasarlarda sorumluluk kullanıcıya aittir. Ürün yere ters düşerse asla pervane çalıştırılmamalıdır. Şarjın azaldığı hissedildiğinde hemen yere indirilerek yeniden şarj edilmelidir. İlk alındığında arızalı çıkan, uçmayan ya da başka problemi olan ürünler dışında bu üründe zamana dayalı bir garanti yoktur.

2) Ürün kırmızı olarak gönderilecek olup, farklı renkte ki resimler bilgilendirme amaçlı konulmuştur. Renk seçme olanağı yoktur.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Ürün sevkiyatı 22 Ağustos 2008 Cuma günü yapılacaktır. 
Ürün videosu aynı kategorideki bir ürüne ait olmakla beraber fikir verme amaçlı olarak verilmiştir.Uzaktan Kumandalı Helikopter Yorumları Tüm Yorumlar (20)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
24 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay İkinci alışım :-)
94 sipariş | 216 yorum | Yorum Detay CicoZzZzZ!!! Rica ederim, seni aydınlatabildiysem ne mutlu bana :) Helikopteri kullanmaya başladığında tecrübelerini yazarsın :)

Helikopteri şaşılacak kadar stabil yapmışlar havada çok dengeli duruyor.Trim ayarı ile ilgili olarak benim kollandığım helikopter geldiğinde kendinden ayarlıydı. Tabi fazla sürmedi arkadaşın biri bu ne diye merak edip düğmeyi çevirdi. Filmlerde basılmaması gereken kırmızı düğmeye basan tiplere benziyor kendisi :) Malum meraklı bir milletiz :) Trim ayarının yapıldığı düğme kumandayı tuttuğumuzda sağ işaret parmağımızın durduğu yere denk geliyor ( genelde bu tip modellerin kumandaları hep aynı oluyor ). Helikopter geldiğinde ayarsızsa veya sonradan ayarını bozarsan helikopter yerden neredeyse havalanacak şekilde motora güç verip yerde yapabilirsin. Kendi etrafında dönmesini bu şekilde düzeltmek daha kolay. Helikopteri havaya kaldırıp ayarlamak zor oluyor, ayarı kaçırıp yere düşürebilirsin.

Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.
55 sipariş | 21 yorum | Yorum Detay erkanist tşk ederim cwp için tşk ederim üşenmeyip tekrar yorum da bulunduğun için... Hemen sipariş vereyimde bari PC başında geçirdiğim zamanın bir kısmını ustalaşmak için harcayım ... hehe :-))
94 sipariş | 216 yorum | Yorum Detay @CicoZzZzZ!!! Oyuncak ve RC araç konusunda kendime hakim olmasam bütün paramı yatırırım :) Bu helikopteri arkadaşım almıştı ama ondan çok ofiste ben kullanmıştım. Deneyimlerimi paylaşmak istedim.

Bu araçta teorik olarak yukarı-aşağı ve sağa-sola hareket var. Yani 2 kanal deniyor. Videoda görünen odada dolaşma olayına gelince helikopter biraz kendisi birazda kumandadan verdiğimiz sağ-sol manevrasıyla turluyor. Ama şundan emin olabilirsin, helikopteri kullandıkça istediğin tarafa yönlendirme konusunda ustalaşıyorsun. Burnunu istediğin tarafa çevirerek ve sağ-sol manevrasını kullanarak ilerlemek ettirmek mümkün oluyor. Biraz denemeyle düz bir şekilde bile uçurabilirsin. 3 kanallı bir helikopter kadar istediğin yöne döndürmek kolay olmasa da pratik yaptıkça kullanmak daha kolaylaşıyor. Sonuçta 3 veya 4 kanal helikopterlerin fiyatı ortada. Şunu söyleyebilirim ben ofiste gayet rahat istediğim gibi dolaştırıp istediğim yere indirebilirken arkadaşlar hayretle bakıyorlardı. Kendileri deneyince helikopter uçurtma gibi kafasına göre uçuyordu :) Biraz kabiliyet ve biraz da heves meselesi diyebiliriz.

Son olarak kesinlikle pişman olmazsın. BK çok iyi bir fiyat vermiş ve fiyatına göre fazlasıyla insanı eğlendiriyor.

Helikopteri alan pilot arkadaşlara iyi uçuşlar :)
295 sipariş | 253 yorum | Yorum Detay ben hevesimi fazlasiyla aldim gecen satistakinden biraz farkli ama neredeyse ayni galiba. ben tane 6 duracell alkaline pil aldim ana kumnadaya taktim.

neredeyse 40-50 kere sarj ettim ve hala eminim bi 50 kere daha sarj ederim en az.

cok ucurdum en az 70-100 kere yere ve duvara carpti. hatta bir kac kere tavana carpma serefine nail oldum. kuyruk pervnesini bir kere cikan yedekle degistirdim.

simdi eve gelen gidene gosterip acikcasi etkileyici bir show yapiyorum :)

20 ytl ye bundan fazla eglence varsa lutfen haber edin, ben bilmiyorum oyle sey.