Kapat

Uzaktan Kumandalı Masa Üstü Vantilatör


Fiyat :
46,00 TL


Uzaktan Kumandalı Masa Üstü Vantilatör

Vantilatörde kalite, şıklık ve işlevselliği bir arada arayan Bitenekadarcılar için!

Ürün Özellikleri :
. Ergonomik, şık tasarım
. 3 kademeli çalışma hızı
. Zaman ayarlama fonksiyonu
. Dayanıklı, 5 kanatlı özel pervane ve koruyucu kafes sistemi
. 12 inch genişliğinde dönme çapı
. Sessiz ve salınımlı çalışma performansı
. Uzaktan kumanda fonksiyonu
. Siyah ve Gri renk seçimi
. 2 yıl garantili

Teknik Özellikler: 

 Ürün Siyah ve Açık gri renklerindedir. Lütfen renk tercihinizi siparişinizin son aşamasında yazınız.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  1
Bu ürün kargoya 12 Ağustos 2008 Salı günü verilecektir.Uzaktan Kumandalı Masa Üstü Vantilatör Yorumları Tüm Yorumlar (10)
21 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Powerball Lütfen Bende ne olduğu konusunda fikir sahibi değilim, ama verirseniz söz alıcam.
17 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Uzaktan Kumandalı Masa Üstü Vantilatör Ben böyle bir ürün almayı düşünüyorum ancak kumanda olayı falan böyle bir ürün için fiyat pahalı. Kumandasız olsa 3kademeli klasik bir şey olsa aynı zamanda ucuz da olsa kesin kez alırdım. Masa başında oturoyorken ne gerek var masandaki aletin kumandasına. BK bu arada şunu da belirtmeden edemeyeceğim biz Türkiye de metrik sistemi kullanıyoruz ne anlarım ben inc den internette bile inc i cm ye çevirebilen programlar varken niye inc cinsinden bize bilgi veriyorsun. Yazsana şukadar cm diye. Aşk olsun yani
79 sipariş | 41 yorum | Yorum Detay Plaj tentesi ve Kabileyet düşmanı ben .. (Hain plaj tentesinin sonu) Sevgili BK samimiyetle diyorumki verdiğin tiyo olmadı. Bundan sonra ürün alırken uygulama resmi ve uygulama videosu olmayn ürünler almıyacağım.En azından bilmediklerimi.

Şöyle katlayabilmiş bulunmaktayım. Ürünün güneşliğinin sağ tarafındaki dikişleri açtım sol tarafındakilere dokunmadım. iki cisimde düzleştikten sonra küçük yuvarlak yaparak ters ters katladım. Bu şekilde oldu. Ürünü sevdim fakat bu katlama olayı bence ürünü bitirmiştir. Ya bu ürün benden başka alan olmadımı diye merak ediyorum yada hiç açan olmadı? Gölgeliğin bir yanını terziye verip çıtçıtlı yaptırmayı düşünüyorum.
12 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay NSD POWERBALL ya bak BK ver şu powerball'ı da kurtul, eninde sonunda verecen işte oyalama bizi :)))
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Plaj Tentesi Katlanması Plaj tentesini yeniden katlamak için gölgelik yapan üst kısmın zemin ile temas halindeki yan uçlarından tutunuz. Daha sonra 8 rakamının şeklini alacak şekilde kıvırdığınızda ürünün katlandığını göreceksiniz.