Kapat

Uzaktan Kumandalı Mini Apache Helikopter


Fiyat :
34,90 TL


6 Adet Kalem Pil Hediye! 3 Kanallı sağa sola ileri geri aşağı yukarı!

Bitenekadarcılar için Dünyanın en küçük 3 kanallı Askeri Apache Helikopteri!

Üstelik hemen keyifle uçurmaya başlayın diye 6 adet kalem pil hediye!

Diğer mini helikopterlere nazaran çok üstün ileri-geri, sağ-sol, yukarı-aşaği bütün hareketleri yapabilen nadir mini helikopterlerdendir.

Hareket Kabiliyeti:
İleri-Geri
Sağ-Sol
Yukarı-Aşağı
    
Ölçüleri:
Gövde Ölçüsü: 180mm x 135mm x 72mm
Üst Pervane:135 mm
Arka Pervane: 31 mm

Özellikler:
Batarya: LI-POLY 3.7V 65 Mah
Full Şarj Dolum Süresi : 20-30 Dakika
Uçuş Süresi: 8-9 Dakika
Led ışık ile keyifli gece kullanımı

Notlar:

1) Bu üründe arızalı ve kusurlu olması durumunda değişim ve iade mümkündür ancak çarpma sonucu oluşabilecek hasarlarda sorumluluk kullanıcıya aittir. Ürün yere ters düşerse asla pervane çalıştırılmamalıdır. Şarjın azaldığı hissedildiğinde hemen yere indirilerek yeniden şarj edilmelidir. İlk alındığında arızalı çıkan, uçmayan ya da başka problemi olan ürünler dışında bu üründe zamana dayalı bir garanti yoktur.

2) Sarı veya Yeşil askeri renk tercihinizi Bize Mesajınız penceresine yazınız. Aksi takdırde herhangi bir renk yollanacaktır.

 
Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Bu ürün kargoya 16 Eylül 2008 Salı günü verilecektir.Uzaktan Kumandalı Mini Apache Helikopter Yorumları Tüm Yorumlar (18)
94 sipariş | 216 yorum | Yorum Detay @htavasoglu Kumanda konusunda sana katılmıyorum. Kkumandası aynı olan tasarımı da aynı başka bir model kullandım. Hiç de öyle helikopteri takip etmeyi gerektirmiyor. Ayrıca helikopteri kullanırken sırtını dönecek değilsin ya. Ben bakmadan kullanıyorum diyorsan o ayrı. Belki senin kullandığın kalitesiz bir cihazdı. Helikopterden helikoptere fark var. Ben aldığımda benden sonra ofisten başka bir arkadaş daha almıştı. Onunki 2 kanaldı, kafasına göre hareket ediyordu ve aynı fiyata kalitesiz birşey çıkmıştı.

Ürünü dandik diye nitelendirip kimsenin hevesini kaçırma.
8 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Kesinlikle tavsiye etmiyorum Arkadaşlar, önemli bir ayrıntı olmasına rağmen ürün açıklamasında hiç belirtilmemiş. Kumandanın ön kısmından anlaşıldığı üzere ürün IR (Infrared) sinyal ile haberleşme yapıyor ve bu emin olun çok sorunlu. İlk kullandığım helikopter bu şekilde idi ve TV kumandası gibi sürekli helikoptere yöneltmek gerekiyor idi kumandayı. Bu tür ürünlere meraklı olanlara kesinlikle RF (Radio Frequency) sinyali ile çalışan ürünleri tercih etmelerini tavsiye ediyorum. Bir tavsiyem daha böyle dandik ürünlere bir kaç kez para vereceğinize ( Benim yaptığım gibi :( ) daha kaliteli ürünlere bir kez para bayılıp keyifle kullanın.
16 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay nikko istiyoruz :D umarım yakın zamanda nikko elektirikli araçlarıda göreceğiz burada tabi bitenekadar farkıya...
8 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay aldım umarım memnun kalırım.. Bu konuda cok bilgim yok, acaba bilgisi olan beni şu konularda aydınlatabilir mi ? Muhtemelen bir cok kisinin aklında da bu sorular vardır ==
1- Bu urunun aynısını baska bir sitede bulamadım..Bu urun piyasada ne kadara satılıyor ?
2- Bu urunun uzaktan kumandası ne kadar mesafede etkili ?
53 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay Sadece Pillemi? Ürün fiyat olarak emsallerinden daha iyi duruyor. Bitirdimişi, sadece şarz olayı olsaydı daha keyifli olurdu kanısındayım, pil bitti pil al derdi :(