Kapat

Uzun Kollu Parmaksız Trend Eldivenler (6 Model)


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 65 İNDİRİM

Fiyat :
6,90 TL


Hem Sımsıcak Hemde Çok Şık Eller Ayakkabı Giyerken Alışverişte Kapınızı Kitlerken.... 6 Model Seçeneği İle Uzun Kollu Parmaksız Kış Eldivenleri

Bitenekadarcıları, içinde bulunduğumuz soğuk kış günlerinde sıcacık tutacak, şıklıklarına şıklık katacak,  birbirinden güzel trend tasarımlara sahip Uzun Kollu Parmaksız Kış Eldivenleri.

Kış aylarında ellerin üşümemesi için en iyi çözümlerden biride eldiven giymek. Bu nedenle parmaksız eldiven hem şık olabileceği gibi hemde ellerinizi sıcak tutabilir.

Mesela soğukta otobüse bineceksiniz veya dışarıdan marketten alışveriş yapacaksınız ama eldivenlerinizi çıkarmak sonra tekrar takmak zor geliyor değil mi? O zaman parmaksız eldiven takın ve rahatlığını yaşayın.

Cüzdanınızı kullanırken otobüse binerken alışveriş yaparken okula giderken ellerinizi hem ısıtacak hem de parmaklarınızı rahatça kullanabileceğiniz parmaksız eldivenlerden deneyin.

Ellerimizi soğuktan korumaya yönelik yapılan parmaksız eldiven modelleri, ayakkabımızı giyerken evimizin kapısını kilitlerken karda yağmurda üşüyen ellerimizi sıcacık tutmaya yardımcı olur.

Bir çok kıyafetinizle kombine edebileceğiniz 6 model seçeneği ile.

Likralı oluşu sayesinde pratik bir şekilde giyebilirsiniz.

Ürün Ölçüsü: 36cm

 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet (sağ-sol) "Uzun Kollu Parmaksız Kış Eldiveni" gönderilecektir.

 kolluk eldiven parmaksız eldiven uzun kollu eldiven kolluk eldiven yün kolluk


Model 1
Model 2
Model 3
Model 4
Model 5
Model 6


Uzun Kollu Parmaksız Trend Eldivenler (6 Model) Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (2)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
16 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Güzel kullanışlı bir ürün.
43 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay güzel