Kapat

Vantuzlu Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör: Hiper BT-40M


Piyasa Fiyatı :
49,90 TL

% 24 İNDİRİM

Fiyat :
37,90 TL


Duş alırken veya araç kullanırken hem kablosuz özelliğe sahip hem de suya karşı dayanıklı yapıdan üretilmiş Vantuzlu Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör: Hiper BT-40M.

Suya dayanıklı ve kablosuz özel tasarımı ile en eğlenceli ve müzik keyfi yaşayacağınız duşlar için tasarlanmış Vantuzlu Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör: Hiper BT-40M.

Suya karşı özel dayanıklı yapısı sayesinde bluetooth hoparlör duş duvar veya fayans gibi düz yüzeylere rahatlıkla yapıştırılabbilir özellikte üretilmiştir.

Hoparlör Soft-Touch yüzeyi sayesinde yumuşak dokunuşlu ve pratik kullanıma sahiptir.

Hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan ev, araba, park, kafe, bahçe, banyo veya aklınıza gelen herhangi bir yerde rahatlıkla yanınızda taşınabilir yapıda üretilmiştir.

Ayrıca vakumlu yapısı sayesinde tlefon veya tabletlerinizi sabitlerken müziğin keyfine varacaksınız.

Suya dayanıklı bluetooth hoparlör ürününü dahili bataryası sayesinde ekstra pil veya adaptöre ihtiyaç duymadan pratik kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.

Banyo hoparlörü 2 saatte ta şarj olmaktadır. .

Kullanım şekline göre 4-6 saate kadar müzik dinlemenize olanak sağlar.

Telefonlarınız ile konuşmak yerine kablosuz hoparlörden kolay bir şekilde aramalarınızı konuşarak çağrınıza devam edebilirsiniz.

Duş sırasında telefonla konuşabilmenizi pratik bir hale getiren banyo hoparlörü suya karşı dayanıklı yapıda üretilmiştir.

Aynı zamanda hoparlörü bluetooth araç kiti olarak da kullanabilirsiniz. Böylece trafikte seyir halindeyken telefonunuza gelen aramaları hoparlörünüzün üzerinden cevaplayabilirsiniz.

Bluetooth Hoparlör Teknik Özellikleri:

  • Bluetooth çekim gücü:10 metreye kadar
  • Tam Şarj İle Çalışma Süresi: 4-6 saate kadar
  • Ses Yüksekliği: 95 dB
  • Şarj Voltajı: 3.7V-300MA
  • Şarj Süresi: 2 saate kadar

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Vantuzlu Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör: Hiper BT-40M " gönderilecektir.bluetooth hoparlör suya dayanıklı hoparlör


Vantuzlu Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör: Hiper BT-40M Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!