Kapat

Verus iPad Pro Case 12.9 Dandy Layered Series Kılıf
Verus iPad Pro Case 12.9 Dandy Layered Series Kılıf

Teknik Özellikler
iPad ProDandy Layered Series
  • İnce tasarım ve hafiflik
  • Tutuş kolaylığı
  • Ultra Hafif
  • Dayanıklı Malzeme
  • Made in Korea
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Ürün Türü : hard cover case
Malzeme : PC(Polycarbonate) + TPU(Temperature Polyurethane)
Verus Artık Türkiye' deAmerika ve Kore'nin en iyi kılıf markalarından Verus artık Türkiye' de satışta ! Sektörün lider markaları arasında yer alan Verus eşsiz tasarımı ve dizaynı, mükemmel darbe önleyici materyali, inceliği ve renkleri ile göz alıcıdır. Elinize alır almaz hissedeceğiniz yüksek kaliteli materyal ve mükemmel işçilik size Verus markasının neden bu kadar tercih edildiğini hissettirecektir. Ürün Türkiye distribütörü garantisi altındadır.
Kaliteli TasarımStatü göstergesi ve kaliteli tasarımı ile Dandy Layered serisi iPad Pro için VRS Design laboratuvarların da özenle üretildi. iPad Pro nuzu yerleştirdiğiniz polikarbon kısım ve deri materyal premium kalitedir. İç yüzeyde iki tadet geniş cebe sahip olan iPad Pro Dandy Layered kılıfı kapatmak manyetik tokası ile çok kolay. Kaliteli tokası kılıfınızın kapağını sıkıca tutarak açılmasına engel olur.
Tutuş KolaylığıStand özelliği ile çalışmalarınızı düzenleyebilir veya video izleyebilirsiniz. Stand olarak iki farklı yüseklik seviyesine ayarlayabilir, yada farklı pozisyonlarda konumlandırabilirsiniz. Yüksek kalite işçiliği ve dikişlerini elinize alır almaz hissedeceksiniz. iPad Pro'nuzu şok ve darbelere karşın rahatlıkla koruyabileceğiniz Dany Layered in ağırlığı 409 gramdır.
Deneyimlerini Dünyaya Paylaş

Verus iPad Pro Case 12.9 Dandy Layered Series Kılıf Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!