Kapat

Verus iPhone 6 Plus/6S Plus New High Pro Shield Series Kılıf
Verus iPhone 6 Plus/6S Plus New High Pro Shield Series Kılıf

Teknik Özellikler
iPhone 6 Plus/6S PlusHigh Pro Shield
  • Ultra İnce
  • Katmanlı Yapı
  • Dayanıklı Malzeme
  • Örümcek İç Doku
  • Made in Korea
  • AİR SPACE özelliği

Ürün Türü : hard cover case
Malzeme : PC(Polycarbonate)+TPU(Thermoplastic polyurethane)
Verus Artık Türkiye' deAmerika ve Kore'nin en iyi markalarından Verus artık Türkiye' de satışta !

Sektörün lider markaları arasında yer alan Verus eşsiz tasarımı ve dizaynı, mükemmel darbe önleyici materyali, inceliği ve renkleri ile göz alıcıdır.

Elinize alır almaz hissedeceğiniz yüksek kaliteli materyal ve mükemmel işçilik size Verus markasının neden bu kadar tercih edildiğini hissettirecektir. Ürün Türkiye distribütörü garantisi altındadır.
Polikarbon Çerçeve Şık ve İnce Tasarım Güçlü KorumaPolikarbon Çerçeve Şık ve İnce Tasarım Güçlü Koruma Yumuşak iç yüzeydeki ağ dokusu ve kanalları ile darbeleri yok eder. 0,5 milimetre olan kenar payı ile iPhone 6 Plus/6S Plus'ınızın ekranını düşmelerde ve darbelerde yüzeylere asla temas etmez.

İnce ve fit tasarımı ayrıca tüm slot ve tuşlara kusursuz erişim.
Air Space ÖzelliğiÖzel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıstır ve bu sayede elinizden kayarak düşen cihazlarınız korunmuş olacaktır. Milimetrik hassasiyetle tasarlanan High Pro Shield; cihazınızın USB enerji alanı, akıllı kalem deliği ve kulaklık girişine kolaylıkla ulaşmanızı sağlar.

Cihazını tüm darbelere karşı koruyacak yapı 2 kısımdan oluşur;

1 Hard Cover (PC): Polikarbon aşınmaz ve sert dış yüzey özel "UV" kaplaması ve canlı renkleri ile telefonunuzu göz kamastırıcı hale getirecektir.

2 Soft Cover (TPU): Darbe emici olarak özel dizayn edilmiş TPU yumuşak ağ dokusu, Air Space özelliği ve darbe emici kanallar ile iPhone 6 Plus /6S Plus'inizi kavrayarak ilk katmanı oluşturur.
Deneyimlerini Dünyaya Paylaş

Verus iPhone 6 Plus/6S Plus New High Pro Shield Series Kılıf Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!