Kapat

Visco Yastık-Ortopedik Yastık 50x70
İdeal Yumuşaklık-Sertlikte Üretilmiş Ortopedik Visco Yastık

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Antibakteriyel-Yıkanabilir Kılıf

Nano Teknolojik Ürün

Yastık Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?  

Yapılan araştırmalar ve kullanıcı tercihleri doğru seçilen yastığın uyku kalitesini arttırdığını, baş ve boyun ağrılarını azalttığını ortaya koymuştur. Hangi pozisyonda yatarsanız yatın  tercihiniz boynunuzla  yatağınızın arasındaki boşluğu dolduran bir yastık olmalıdır.


Ortopedik yastıklar: Boyunun doğal kıvrımlarını korumak için üretilen yastıklardır.  a’favor visco   yastıklar boyunun tarafsız pozisyonunu korumak için tasarlanmıştır.


Hayatımızın belirli bir kısmını geçirdiğimiz uykuda tatlı rüyalar görmek ve sağlıklı bir uyku hayatına sahip olabilmenin en önemli yolu iyi bir yastığa sahip olmaktır. a’favor visco   boyun destekli yastıklar boyun problemleriolan ya da konforu biraz daha yükseltmek için tercih edilen yastıklardır.


Bunun yanı sıra a’favor visco  yastıklar kendine has sertlik-yumuşaklık oranıyla organik(yün)  yastıklardaki  rahatlığı ön planda tutmaktadır.


a’favor visco  yastıklar çok sert olmadığı gibi kuş tüyü yastıklar gibi çok yumuşakta değildir. Olması gereken ideal özelliklerde üretilmiş olan a’favor visco   yastıklar, rahat bir uyku için yastıktan beklediğiniz tüm özelliklere sahiptir.

Visco Yastık-Ortopedik Yastık 50x70 Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!